В ЄС вивчають можливість застосування третьої дози вакцини Moderna.

Європейське агентство лікарських засобів (EMA) почало вивчати можливість застосування третьої – бустерної дози вакцини від коронавірусу Moderna Spikevax. Її плануються вводити не менше через шість місяців після другої дози людям у віці від 12 років і старше.

Бустерні дози вводяться тільки тим, хто завершив первинну вакцинацію для відновлення захисту після її ослаблення, повідомили на сайті EMA. Комітет EMA з ліків для людини прискорено оцінить наявні дані і результати клінічних випробувань препарату Moderna.

На підставі цього огляду комітет порекомендує, чи слід оновлювати інформацію про продукт і дозволяти бустерну вакцинацію.

Spikevax (Moderna) – це вакцина для запобігання COVID-19. На даний момент вона дозволена до застосування у віці від 12 років і старше. Препарат містить молекулу під назвою матрична РНК (мРНК), з інструкціями по виробництву білка, відомого як білок-шип. Він природним чином присутній в SARS-CoV-2 вірусі, що викликає коронавірус. Таким чином, вакцина готує організм до захисту від SARS-CoV-2.

Як повідомляв OBOZREVATEL раніше, в компанії Moderna, яка виробляє вакцину від COVID-19, вважають, що пандемія коронавірусу закінчиться через рік. Гендиректор Moderna Inc Стефан Бансел сказав, що цьому посприяє глобальне збільшення виробництва вакцин.

Обозреватель

«Обозреватель» - найсвіжіші новини України та світу онлайн. Оперативно та цікаво про події в Україні та світі

https://www.obozrevatel.com/ukr/

Новини по темі

У ОРДЛО лютує «Дельта»

Неефективніть російської вакцини Sputnik V визнають вже навіть ставленики Росії в окупаційних адміністраціях

Обозреватель

Не вірите в ковід? Послухайте лікарку!

Сумніваєтеся? Прийдіть до лікарні. Разом з лікарем вийдіть до родичів пацієнтів, які померли, аби сповістити їх про смерть. А потім запитайте у себе: що ви зробили, щоб зупинити трагедію, яка відбувається просто зараз?

Обозреватель

Із засідання Комітету з питань свободи слова 20.10.2021

Із засідання Комітету з питань свободи слова 20.10.2021

Із засідання Комітету з питань свободи слова Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж:

Із засідання Комітету з питань молоді і спорту 20.10.2021

Із засідання Комітету з питань молоді і спорту 20.10.2021

Із засідання Комітету з питань молоді і спорту Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж:

Флешмоб з піснею про Бандеру, мільярд євро за вакцинацію, Регіон.

Флешмоб з піснею про Бандеру, мільярд євро за вакцинацію, Регіон.

У свіжому випуску "Регіон.ЮЕЙ" за 21 жовтня 2021 – молодь підхопила пісню "Батько наш – Бандера", тож флешмоб з її виконанням набуває популярності. Співробітник Укрпошти вимагає відшкодувати мільйон євро, якщо після вакцинації у нього з'являться п...

Фантомний сценарій, – Фесенко про ймовірні президентські амбіції Володимира Кличка.

Фантомний сценарій, – Фесенко про ймовірні президентські амбіції Володимира Кличка.

Є чутки, що на президентські вибори може піти не Віталій Кличко, а його брат Володимир. Такий сценарій, за інформацією Володимира Фесенка, розробляють піарники братів. 24 Канал онлайн – 24 Канал у Facebook – 24 Канал у Instagram – 24 Канал у Twitt...

Із засідання Комітету з питань організації державної влади 20.

Із засідання Комітету з питань організації державної влади 20.

Із засідання Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших ...

Україна може отримати нові ракети з Великої Британії.

Україна може отримати нові ракети з Великої Британії.

Україна та Велика Британії ведуть переговори про продаж зброї. Мовиться про продаж морських ракет класу "земля – земля", розроблених MBDA UK. Читати на сайті: 24 Канал онлайн – 24 Канал у Facebook – 24 Канал у Instagram – 24 Канал у Twitter – 24 К...