США ввели санкції проти 33 компаній і організацій Китаю.

Міністерство торгівлі США оголосило про введення санкцій проти 33 компаній і організацій КНР.

На сайті міністерства опубліковані два нових санкційних списки.

У першому документі наголошується, що 24 державні та комерційні структури додані в чорний список «за участь в діях, що суперечать національної безпеки або зовнішньополітичним інтересам Сполучених Штатів. Ці структури, що базуються в Китаї, Гонконгу і на Кайманових островах, представляють серйозний ризик, підтримуючи придбання предметів для їх використання Китаєм у військових цілях».

Згідно другого релізу, дві державні структури КНР, в тому числі один з підрозділів Міністерства громадської безпеки, і вісім компаній потрапили до списку санкцій за порушення прав людини, вчинені «в ході проведеної Китаєм респрессівной кампанії, масових беззаконних поневірянь волі, примусової праці та високотехнологічної стеження, якими піддаються уйгури, етнічні казахи і інші представники мусульманських меншин в синьцзянських автономному окрузі «.

Серед підданих санкціям компаній — NetPosa, яка займається розробками в області штучного інтелекту: її продукти використовуються для електронного стеження.

Як уточнюється в документі, занесення в чорний список забороняє фізичним та юридичним особам США експортувати, реекспортувати або передавати іншим чином цим структурам товари і технології без особливого дозволу Міністерства торгівлі.

Новини по темі

«Стіну» на кордоні між Україною та РФ побудували лише на 40%.

Проект "Стіна" зводиться з 2015 року як комплекс захисту від агресії Російської Федерації.

Лукашенко призначив новим прем'єром Білорусі главу Держкомвійськпрому Головченка.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко призначив Романа Головченка, який раніше займав пост голови Державного військово-промислового комітету, новим прем'єр-міністром.

1

Трамп випереджає Байдена в республіканському Штаті самотньої зірки в межах похибки – опитування.

Серед незалежних виборців Байден випереджає Трампа на 11%.

«Готовий віддати штраф» . Зеленський зайшов до кафе у Хмельницькому

Віктор Ляшко зазначив, що вважає, що президент нічого не порушив.

Стефанишина назвала пріорітети своєї роботи на посаді віце-прем’єра.

Уряд, зокрема, хоче переглянути Угоду про асоціацію з ЄС.

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie