Байден на початку візиту в Європу зробив попередження Путіну.

Президент США Джо Байден почав із попередження для Росії свою першу закордонну поїздку з моменту вступу на посаду. Він запевнив, що країна-агресор зіткнеться з серйозними і значущими наслідками, якщо займатиметься шкідливої діяльністю.

Також американський лідер скакав, що передасть чітке послання главі РФ Володимиру Путіну, коли вони зустрінуться наступного тижня після самітів із лідерами НАТО, G7 і Євросоюзу. Заява прозвучала під час його виступу перед майже тисячею військових на британській авіабазі 9 червня, передає Reuters.

"Ми не прагнемо до конфлікту з Росією. Ми хочемо стабільних і передбачуваних відносин... Але я ясно дав зрозуміти: Сполучені Штати дадуть відповідь рішуче і конструктивно, якщо російський уряд буде займатися шкідливою діяльністю", – підкреслив президент-демократ.

За його словами, він сповнений рішучості відновити трансатлантичні зв'язки й переосмислити відносини з Росією "після чотирьох важких років правління" колишнього президента Дональда Трампа, чиї тарифи і вихід з договорів загострили відносини США з основними союзниками.

Байден підкреслив, що це його перша закордонна поїздка в ролі президента. Поки він збирається відвідати саміт G7, міністерську зустріч НАТО, а потім зустрітися з Путіним, "щоб попередити його".

"На кожному етапі шляху ми збираємося дати зрозуміти, що Штати повернулися, і демократії світу об'єднуються, щоб вирішувати найскладніші проблеми й ті, які мають найбільше значення для нашого майбутнього", – додав американський лідер.

Перед поїздкою в Європу, Байден зізнався репортерам, що його мета – "зміцнити альянс, дати зрозуміти Путіну й Китаю, що Європа і США тісно пов'язані".

Раніше Джо Байден запевнив, що його країна разом із Європою готова протистояти викликам Росії, зокрема її агресії в Україні. А сам він "без коливань відреагує на майбутні згубні дії" РФ.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у НАТО висловили впевненість, що американський лідер на майбутній зустрічі з Путіним, ймовірно, намагатиметься закликати РФ до конструктиву. Водночас він буде прямолінійним зі своїм російським колегою.

Обозреватель

«Обозреватель» - найсвіжіші новини України та світу онлайн. Оперативно та цікаво про події в Україні та світі

https://www.obozrevatel.com/ukr/

Новини по темі
LIVE - Брифінг РНБО за результатами засідання від 18 червня 2021 (час орієнтовний).

LIVE - Брифінг РНБО за результатами засідання від 18 червня 2021 (час орієнтовний).

24 Канал онлайн – 24 Канал у Facebook – 24 Канал у Instagram – 24 Канал у Twitter – 24 Канал у Telegram –

Масштабного підвищення ціни на газ немає, – Кухта

Масштабного підвищення ціни на газ немає, – Кухта

Місячний тариф на газ збільшили – він на 50% перевищує річний. Однак більшості українців не варто за це хвилюватись. Читати на сайті: 24 Канал онлайн – 24 Канал у Facebook – 24 Канал у Instagram – 24 Канал у Twitter – 24 Канал у Telegram –

Парламент 18.06.2021

Парламент 18.06.2021

Програма "Парламент" Гості програми: Павло Бакунець, депутатська група «ДОВІРА» Олексій Кучеренко, фракція «Батьківщина» Юрій Камельчук, фракція «СЛУГА НАРОДУ» Микола Величкович, фракція «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ» #ТелеканалРада #Парламент #Верхов...

Урочистий випуск слухачів в Національному університеті оборони: як це було / включення.

Урочистий випуск слухачів в Національному університеті оборони: як це було / включення.

700 студентів утридцяте випустив національний університет оборони. Понад 90% випускників - учасники бойових дій на сході України. Після отримання дипломів мало не кожен планує повернутися на службу в різні куточки України і продовжувати боронити к...

Перехресний допит Василя Вірастюка, народного депутата від партії  «Слуга народу».

Перехресний допит Василя Вірастюка, народного депутата від партії «Слуга народу».

24 Канал онлайн – 24 Канал у Facebook – 24 Канал у Instagram – 24 Канал у Twitter – 24 Канал у Telegram –

Чи можна говорити про потеплішання стосунків між США та Росією?.

Чи можна говорити про потеплішання стосунків між США та Росією?.

Програма ПолітикаUA 18.06.2021 Гість студії Дмитро Васильєв, політичний консультант Тема: Підсумки тижня #ТелеканалРада #ПолітикаUA