Отруйна змія забралася в будинок австралійки і влаштувала безлад.

Блогерка з Австралії Сара Кіркман показала, який безлад у її вітальні влаштувала змія, що пробралася в будинок. Відео стало популярним у TikTok, набравши за день близько півмільйона переглядів.

Ролик був опублікований на сторінці @sarahkirkman. Жінка розповіла, що раніше вже стикалася з подібними ситуаціями (щоб подивитися запис, доскрольте сторінку до кінця).

Так, це вже четверта змія, яку австралійці довелося "виганяти" зі свого помешкання. Цього разу їй вдалося зняти, як вона прийшла додому і виявила безлад на підлозі в кімнаті, а потім, на підвіконні, – винуватицю цього.

"Це офіційно, у мене зміїна чума!" – сказала блогерка. Вона наблизила зображення змії, щоб користувачі змогли її ідентифікувати.

Як розповіла Кіркман, за два дні до цього вона увійшла в свою пральню й почула гучне шипіння. На підлозі виявилася отруйна змія такого ж виду, що й в тепер у вітальні.

"Мені подобається бути австралійкою", – додала TikTok-блогерка.

Кіркман сама винесла змію зі свого будинку. Вона зателефонувала фахівцю з видалення змій і виявила, що він поїхав у відпустку. Жінка сказала, що не могла дочекатися професійної допомоги, бо відчувала, що змія становить небезпеку для її домашніх тварин.

TikTok-блогерка показала "вторгнення" змії
Скрин відео

Як відомо, краснобрюхі чорні змії – отруйний вид, найбільш поширений усхідному регіоні Австралії. Втім, її отрута не така сильна, щоб убити людину.

Так, зареєстрованих випадків смерті людей, пов'язаних з краснобрюхими зміями, немає, і ці види, як правило, не дуже агресивні.

Як раніше писав OBOZREVATEL, учені з Бразилії заявили, що отруту змії жараракусу, однієї з найбільших у країні, можна використовувати для ліків проти COVID-19. Дослідження вже провели на мавпах.

Обозреватель

«Обозреватель» - найсвіжіші новини України та світу онлайн. Оперативно та цікаво про події в Україні та світі

https://www.obozrevatel.com/ukr/

Новини по темі
Регіони бунтують: тягар комуналки на місцевій владі / Чи є гроші на субсидії - ВЕЛИКА ПОЛІТИКА.

Регіони бунтують: тягар комуналки на місцевій владі / Чи є гроші на субсидії - ВЕЛИКА ПОЛІТИКА.

- Регіони бунтують. Навіщо Кабмін переклав увесь тягар комуналки на місцеву владу? - Субсидії будуть, але не усім. Чи вистачить в бюджеті грошей на допомогу українцям? Про це і не тільки в середу о 20:20 у "Великій Політиці" на 5-му каналі. Гостям...

Поки ВРП блокувала судову реформу, Вовк встиг довести свою доброчесність, Честь і НЕчесть.

Поки ВРП блокувала судову реформу, Вовк встиг довести свою доброчесність, Честь і НЕчесть.

Більшість антигероїв передачі "Честь і НЕчесть" мали б давно звільнити, та через лояльність Вищої ради правосуддя, вони залишаються на своїх посадах. Розірвати коло кругової поруки мала б Етична рада. Читати на сайті:

ПОЛІТКЛУБ Віталія Портникова - 01.10.2021

ПОЛІТКЛУБ Віталія Портникова - 01.10.2021

Ведучий: Віталій Портников Підпишіться і натисніть , щоб отримувати сповіщення про трансляції та нові відео. Telegram без спаму ️ Facebook ️ Twitter ️ Ефір наживо Багато цікавого на сайті ️

ПІДСУМКИ ТИЖНЯ з Анною Мірошниченко - 03.10.2021

ПІДСУМКИ ТИЖНЯ з Анною Мірошниченко - 03.10.2021

Ведуча: Анна Мірошниченко Підпишіться і натисніть , щоб отримувати сповіщення про трансляції та нові відео. Telegram без спаму ️ Facebook ️ Twitter ️ Ефір наживо Багато цікавого на сайті ️

ПРЯМИМ ТЕКСТОМ з Юрієм Луценком - 30.09.2021

ПРЯМИМ ТЕКСТОМ з Юрієм Луценком - 30.09.2021

Ведучий: Юрій Луценко Підпишіться і натисніть , щоб отримувати сповіщення про трансляції та нові відео. Telegram без спаму ️ Facebook ️ Twitter ️ Ефір наживо Багато цікавого на сайті ️

ДІЙОВІ ОСОБИ - 28.09.2021

ДІЙОВІ ОСОБИ - 28.09.2021

Ведуча: Лариса Губіна Підпишіться і натисніть , щоб отримувати сповіщення про трансляції та нові відео. Telegram без спаму ️ Facebook ️ Twitter ️ Ефір наживо Багато цікавого на сайті ️