Штаб Ріната Ахметова допоміг тяжко пораненій на Донбасі дитині

Сегодня 1
Штаб Ріната Ахметова допоміг тяжко пораненій на Донбасі дитині

Гуманітарний штаб Ріната Ахметова допоміг підлітку, історія якого стривожила багатьох українців.

Вибух, що прогримів 2 липня в селі Златоустівка Волноваського району, розділив життя родини Гоменюк на "до і після". Того дня мама Галина, як зазвичай, вирушила на роботу, її 14-річний син Дмитро залишився вдома. Раптовий дзвінок приголомшив жінку: дитина кричала в трубку, що вмирає.

Як пізніше пояснили правоохоронці, першими вибух почули сусіди, а потім з будинку вибігла закривавлена дитина і просила про допомогу. За попередніми даними, здетонував боєприпас, який Діма знайшов на вулиці і приніс додому. Хлопчика екстрено перевезли до реанімації Маріуполя.

Уже в лікарні лікарі діагностували поранення руки, ока і найтяжчі – вогнепальні черевної порожнини. Діма переніс дві операції. До всього потрібні були дорогі медпрепарати, грошей на які у родини не було. На допомогу прийшов Гуманітарний штаб Ріната Ахметова – допоміг з придбанням таких необхідних ліків. Пізніше хлопчик зможе пройти реабілітацію, Штаб готовий забезпечити і вже запропонував родині Гоменюк оплатити лікування Діми в санаторії.

Зараз Дмитра Гоменюка виписали з реанімації, його чекає період фізичного і психологічного відновлення.

Цього року завдяки проекту Гуманітарного штабу "Реабілітація поранених дітей" зможуть пройти лікування протягом трьох тижнів понад 30 дітлахів.

Третій рік Гуманітарний штаб реалізує цей проект, в ньому взяли участь 86 дітей, які отримали тяжкі поранення. Нинішнього року дітлахи проходять відновлювальне лікування в санаторій "Куяльник", де для кожного розробляється індивідуальна програма реабілітації.

Гуманітарний Штаб – масштабна програма Фонду Ріната Ахметова, працює з серпня 2014 року для надання максимальної допомоги мирним жителям Донбасу, які постраждали внаслідок збройного конфлікту.