На Пейзажній алеї у Києві вандали пошкодили відому скульптуру.

Тепер скульптура Маленького принца вимагає комплексного ремонту

У центрі Києва на Пейзажній алеї невідомі поглумилися над скульптурою Маленького принца. Хулігани відбили принцу руку з шаблею, тепер з тулуба стирчить арматура і скульптура потребує комплексного ремонту, повідомляє «Сьогодні».

«Лисеня зроблений з бронзи. Його просто вирвали невідомі. А минулої ночі пошкодили і самого Принца – йому відірвали руку, в якій він тримав шаблю. Вона теж зроблена з бронзи», – розповів скульптор Костянтин Скритуцький.

Тепер скульптура принца вимагає комплексного ремонту. Від неї залишився лише кістяк. Маленького принца доведеться демонтувати і відновлювати в майстерні.

Варто відзначити, що в місці, де встановлена скульптура, міська влада провела реконструкцію Пейзажної алеї. Чиновники обіцяли встановити тут камери відео спостереження.

За словами скульптура, заяву в поліцію було написано відразу після пропажі лисеняти.«Ми написали заяву в поліцію, але активності в пошуках лисеняти з боку правоохоронців не спостерігалося. Будемо писати ще одну заяву з стосовно зруйнованого пам'ятника», – розповів скульптор Скритуцький.

Як повідомили в поліції Києва, зараз вивчають усі подробиці справи. «Поліція і безпосередньо дільничний поліцейський зараз вивчають матеріали, що стосуються фігурки Маленького Принца і фігурки лисеняти на Пейзажній алеї. Подальшими діями буде встановлення особи того, хто це зробив», – повідомили поліцейські.

Це вже не перший раз, коли над скульптурою так знущаються вандали. В 2014 році скалічили паркову скульптуру Маленького принца на Пейзажній алеї в Києві. Після чого її забирали на ремонт.

Тоді влада заявила, що через почастішання фактів вандалізму за скульптурами потрібен нагляд.

Як раніше повідомлялося, Кличко пообіцяв відкрити нову локацію Пейзажної алеї вже за кілька тижнів.

Главком

«Главком» - всі новини України і світу. Свіжі новини політики, економіки, спорту та шоу-бізнесу.

https://glavcom.ua/

Новини по темі
Брифінг з нагоди відкриття соціальної виставки «Життя на папері» 21.

Брифінг з нагоди відкриття соціальної виставки «Життя на папері» 21.

Брифінг з нагоди відкриття соціальної виставки «Життя на папері», присвяченої проблемам онкохворих пацієнтів. Учасники брифінгу: народні депутати України Оксана Дмитрієва, Валерій Зуб, Сергій Тарута, в.о. директора Національного інституту раку Анд...

Порошенко викрив брехню  «слуг народу»

Порошенко викрив брехню «слуг народу»

Підпишіться і натисніть , щоб отримувати сповіщення про трансляції та нові відео. Telegram без спаму ️ Facebook ️ Twitter ️ Ефір наживо Багато цікавого на сайті ️

3 11

Брифінг 21.09.2021 Софія Федина, Ахтем Чийгоз

Брифінг 21.09.2021 Софія Федина, Ахтем Чийгоз

Брифінг народних депутатів України Софії Федини та Ахтема Чийгоза

Брифінг 21.09.2021 Сергій Соболєв

Брифінг 21.09.2021 Сергій Соболєв

Брифінг народного депутата України Сергія Соболєва

Брифінг 21.09.2021 Олександр Колтунович, Михайло Макаренко

Брифінг 21.09.2021 Олександр Колтунович, Михайло Макаренко

Брифінг народних депутатів України Олександра Колтуновича та Михайла Макаренка.

Де в Україні вирощують устриць та створюють до них вино.

Де в Україні вирощують устриць та створюють до них вино.

Устриць, традиційно, асоціюють з Францією, однак їх цілком можна пов'язувати із Україною. До 20 століття українські узбережжя були найбільшими експортерами молюсків – 13 мільйонів штук щороку відправляли на кухні Амстердама, Стокгольма та Парижа. ...