Апеляція Януковича: розгляд справи вкотре перенесено, однак обговорили процесуальні питання (Відео).

На 23 вересня Апеляційний суд Києва переніс розгляд справи президента-втікача Віктора Януковича. На сьогоднішньому засіданні обговорювали процесуальні питання.

Зокрема, низку клопотань оголосила сторона захисту Януковича. Вони стосувалися виклику судом їхнього клієнта для участі на засіданнях. Мотивували це виконанням міжнародних угод про реалізацію права на захист. Крім того, просили скасувати пом'якшувальні обставини у вироку, бо це погіршує становище клієнта перед судом. Також у переліку доказів, які, на думку захисту, має переглянути суд, – питання замаху на життя колишнього президента впродовж його відрядження 21-22 лютого 2014 року, тож він має про це свідчити. Усі ці клопотання суд відхилив.

"Прошу суд здійснити виклик Віктора Януковича у порядку частини 7 статті 135 ККУ, яка говорить про те, що якщо особа – учасник провадження, підозрювана особа, обвинувачувана особа – перебуває поза межами України, то її необхідно викликати, згідно з міжнародними договорами", – заявив адвокат Януковича Олександр Горошинський.

"Всі три клопотання зводяться до єдиної мети – залучити міжнародну правову допомогу, тим самим затягнути сам судовий розгляд. Ми вважаємо, що судом вже вирішене це питання, захисникам відмовлено у попередньому клопотанні і надані пояснення", – наголосив прокурор Максим Крим.

Нагадуємо, 24 січня Оболонський райсуд столиці заочно засудив Віктора Януковича до 13 років заґратування за державну зраду та пособництво у веденні агресивної війни. Це рішення в лютому захист Януковича оскаржив в апеляційній інстанції.

/

ti-ukraine.org

/

ti-ukraine.org

/

ti-ukraine.org

/

ti-ukraine.org

/

ti-ukraine.org

/

ti-ukraine.org

Новини по темі

У ДБР запевняють, що призначений у бюро адвокат Януковича не займатиметься справами Майдану.

Відділ, який розслідує справи Майдану, підпорядковується виключно т.в.о директора ДБР.

Путін з космічною швидкістю змінює Конституцію Росії.

Навіть в 1993 році, після розстрілу парламенту з танків, обговорення Конституції РФ тривало довше. І писали її експерти, а не потай в адміністрації президента

1

В українській Вікіпедії найбільше читають про церкву та Зеленського.

Пресслужба "Вікімедіа Україна" опублікувала список статей, які були найпопулярніші у минулому році в українській Вікіпедії.У 2019 році найпопулярнійшою статею стала "Перехід церковних громад до ПЦУ" - українці переглянули її понад мільйон разів, п...

1

Почався розгляд справи про вбивство євромайданівця Вербицького – подробиці.

Сторона захисту відмовилася від власних апеляційних вимог

1

Кернес розпорядився остаточно повернути проспекту ім'я Жукова.

Кернес розпорядився провести попередні роботи, а також підготувати проект рішення про зміну найменування проспекту.

2

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie