Нардеп Пинзеник про інцидент під Радою: Вимоги так званих активістів звелися до того, щоби повісити нас на найближчому дереві

Гордон
Нардеп Пинзеник про інцидент під Радою: Вимоги так званих активістів звелися до того, щоби повісити нас на найближчому дереві

Народний депутат від "Народного фронту" Павло Пинзеник заявив, що активісти накинулися на його машину під Верховною Радою і кілька разів змінювали свої вимоги до нардепів, які перебували всередині. Про це політик розповів у коментарі телеканалу "112 Україна".

"Ми їхали по вулиці Інститутській в автомобілі, який належить мені на правах приватної власності. Перед поворотом на вулицю Шовковичну накинулися на авто так звані мітингарі з наміром його зупинити. Почали бити його руками, ногами і важкими предметами. Розбили скло заднього виду. Намагалися зупинити, намагалися потрапити в автомобіль. Потім для того, щоб зупинити автомобіль, на його капот кинувся один із мітингарів. Автомобіль, звичайно ж, зупинився і після того був заблокований. Якийсь час ми провели в заблокованому мітингарями авто під охороною співробітників поліції. Після чого були безпечно виведені з місця події", – розповів він.

Пинзеник додав, що спочатку мітингувальники вимагали, щоби депутати повернулися до Верховної Ради і ухвалили закон.

"Потім вимоги дещо змінилися і звелися, по великому рахунку, до того, щоби повісити нас на найближчому дереві. Інших вимог, по суті, я не чув", – заявив він.

Депутат додав, що чоловік, який кинувся на капот, самостійно з нього зліз.

"Малоймовірно, що у нього зламана нога. Після того, як йому набридло лежати на капоті, він власними руками і ногами з нього зліз і пішов. Я думаю, що цю людину обов'язково знайдуть, якщо вже не знайшли, і встановлять стан його здоров'я, як психічного, так і фізичного. Мені невідомо, де він. Постараюся вияснити це якнайшвидше", – сказав Пинзеник.

Він зазначив, що за кермом автомобіля перебував його помічник. У салоні також були присутні депутати від "Народного фронту" Олег Кришин та Олена Масоріна.

"На мій автомобіль кидалися руками, ногами, головами і тілами досить велика кількість людей. Я думаю, що відео з камер спостереження знайдеться і ми все це побачимо", – сказав він.

Депутат додав, що напише заяву в поліцію. Водночас він підкреслив, що не зазіхав на людське життя і попросив ЗМІ не спекулювати цією темою.

12 липня під Верховною Радою відбувався мітинг "євробляхерів". Вони безуспішно добивалися внесення до порядку денного сесії питання про пом'якшення умов розмитнення автомобілів, увезених з-за кордону.

Цього самого дня "Главком" повідомив, що автомобіль із Пинзеником збив учасника мітингу під Радою, у потерпілого, можливо, перелом ноги.