Уряд розпочав демонополізацію залізничних перевезень.

Кабінет міністрів ухвалив постанову, яка передбачає допуск приватних локомотивів до роботи окремими маршрутами на залізниці. Поки що – в межах пілотного проекту.

Про це повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій за підсумками засідання Кабміну, передає прес-служба міністерства. Далі у відомстві будуть визначені учасники пілотного проекту та доступні для них ділянки залізничної інфраструктури загального користування. Зазначається, що допуск приватної тяги дозволить частково вирішити питання дефіциту рухомого складу «Укрзалізниці». Також буде протестовано функціонування відкритого ринку залізничних перевезень в умовах роботи декількох перевізників, зокрема безпеки руху при експлуатації приватних поїздів на залізничній мережі загального користування. У Мінінфраструктури додали, що від приватних компаній вже є пропозиції на участь в пілотному проекті, вони готові закупити необхідний рухомий склад і провести навчання машиністів.

Раніше повідомлялося, що Кабінет міністрів має намір змінити керівництво АТ «Укрзалізниця» через корупцію на підприємстві.

Колишня заступник міністра інфраструктури України Олександра Клітіна закликала звільнити голову «Укрзалізниці» Євгена Кравцова, а також держсекретаря Мінінфраструктури Андрія Галущака. Крім того, вона спростувала чутки про «кар’єру через ліжко» і анонсувала судову тяжбу з пліткарями.

Автор: UA.NEWS

загрузка...

Новини по темі

Новий віце-прем'єр. Хто такий Олег Уруський і як він буде відроджувати український ОПК

Кандидат на пост віце-прем'єра з ОПК Олег Уруський. Він довго працював з Володимиром Горбуліним, а зараз очолює компанію з російським бенефіціаром, серед клієнтів якої - Boeing і Tesla.

4 1

До чого призведе долар по 30, куди вкласти гроші і скільки платити топам держкомпаній — колонки тижня.

Реакція економістів і бізнесу на важливі події і заяви цього тижня

4

У Міненерго розповіли про розміри заборгованості по зарплатах перед шахтарями.

В Україні на початок липня залишається більш 224 мільйонів гривень заборгованості перед шахтарями з виплат заробітної плати. При цьому заборгованість, яку можна погасити за рахунок бюджетних коштів, була повністю погашена. Як повідомили в Міністер...

1

IT ринок після карантину — не все гладко. Що робити айтішнику, який шукає роботу

Подивимося на наше сьогодення з позиції реаліста.

2

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie