У ВООЗ розповіли, коли чекати нового спалаху COVID-19 в Україні: з вакцинацією є проблема.

Нова хвиля коронавірусу в штамі Дельта загрожує широко поширитися в Україні вже до кінця серпня. Попри позитивну динаміку вакцинації серед українців, основні групи ризику населення продовжують залишатися в меншості, а це дає серйозні підстави для тривоги з приводу масштабу третьої хвилі.

Про це в інтерв'ю виданню УНІАН розповів голова Бюро Всесвітньої організації здоров'я в Україні, доктор Ярно Хабіхт. Він вказав, що у світлі прийдешньої небезпеки, пріоритетність у наданні щеплень повинна бути надана саме літнім людям і медичним працівникам.

"Зараз в Україні щеплено біля 10% літніх людей. Це, звичайно, зовсім незадовільний показник. В умовах обмеженої пропозиції, все-таки варто зробити упор на тих, хто може отримати серйозні наслідки та ускладнення при захворюванні, а також тих, хто має високий ризик зараження у зв'язку з постійним контактом з носіями COVID-19", – вказав Хабіхт.

Також він додав, що період гострої інфекції та госпіталізації може початися в кінці літа-початку осені 2021 року і розтягнутися до самої зими.

"В основному це залежить від дій Кабміну, темпів масової вакцинації та вимушених обмежень, які може ввести уряд за рекомендацією МОЗ", – підкреслив він, додавши, що саме зараз населення має взяти на себе відповідальність і пройти вакцинацію, щоб максимально пом'якшити можливі наслідки штаму Дельта.

Відзначимо, що на сьогодні повноцінну імунізацію після двох щеплень від коронавірусу отримали понад 1,6 млн українців.

Як повідомляв OBOZREVATEL:

Обозреватель

«Обозреватель» - найсвіжіші новини України та світу онлайн. Оперативно та цікаво про події в Україні та світі

https://www.obozrevatel.com/ukr/

Новини по темі
Мінський формат зведеться до гри  «хто винний»  в тому, що немає ніякого просування.

Мінський формат зведеться до гри «хто винний» в тому, що немає ніякого просування.

● Міжнародна політика. Генасамблея ООН. ● Візит Зеленського до США Програма ПолітикаUA 24.09.2021 Гість студії: Руслан Осипенко, експерт з міжнародних питань, економіст Тема: Міжнародна політика #ТелеканалРада #ПолітикаUA #Осипенко

Чому громадським транспортом користуватися можна без обмежень, а в школі навчатися не можливо?.

Чому громадським транспортом користуватися можна без обмежень, а в школі навчатися не можливо?.

● COVID-19. Україна в "жовтій" зоні. ● Україна - ООН. Ключові акценти виступу Президанта. ● Чи готова Україна до опалювального сезону? Програма Парламент Сьогодні 24.09.2021 Гості студії: Дмитро Лубінець, народний депутат України Юрій Камельчук, н...

Зачем Путину 450 мерзавцев в Думе, Большой мир

Зачем Путину 450 мерзавцев в Думе, Большой мир

В России избран новый состав Думы. Он будет несколько отличаться от старого – одни бездельники и дармоеды уйдут из так называемого парламента, а другие, наоборот, придут – но суть от этого не изменится. Читати на сайті:

Рубан пояснив, за яких умов Київ перейде в помаранчеву зону.

Рубан пояснив, за яких умов Київ перейде в помаранчеву зону.

За даними Міністерства охорони здоров'я, Київ відповідає вже помаранчевому рівню епіднебезпеки. Водночас міська влада наразі не планує ще більше посилювати карантинні обмеження. Читати на сайті:

Невменяшки атакують. Бєшенство ватки та інші збочення

Невменяшки атакують. Бєшенство ватки та інші збочення

Юні блогери-початківці, які спалюють прапори, а потім слізно вибачаються, нищать чуже майно без тіні сумніву, та п'яні майбутні прокурорки, які відмовляються платити за таксі – це все персонажі традиційної рубрики "Невменяшки" на стрімі "Без цензу...

Космічні польоти для чайників: як пройшла туристична подорож у космос, Science, 24 вересня 2021.

Космічні польоти для чайників: як пройшла туристична подорож у космос, Science, 24 вересня 2021.

Днями завершилась перша дійсно історична туристична подорож, у яку відправились 4 цивільні людини – дитячий лікар, професор геології, співробітник аерокосмічної корпорації та мільярдер Джаред Айзекман, який саме і спонсорував цю поїздку. 24 Канал ...