Неймовірно! Холанд стріляє за «Боруссію» дублем, Неймар відповідає за «ПСЖ» - відео всіх голів.

/ Фото: Reuters

У вівторок на переповненому стадіоні в Дортмунді пройшов перший поєдинок плей-офф Ліги чемпіонів. Місцева "Боруссія" приймала французький "ПСЖ". "Боруссія" Дортмунд – "ПСЖ" онлайн йшов на нашому сайті.

Команди довго запрягали і до перерви обійшлися без голів. Хоча шансів для взяття воріт вистачало. Дивіться найкращі моменти першого тайму.

А в останній чверті матчу суперників прорвало! Спочатку 19-річний норвезький форвард Ерлінг Холанд в своєму першому матчі Ліги чемпіонів у формі "Боруссії" відкрив рахунок на 69-й хвилині, вчасно встигнувши на добивання.

Всього через шість хвилин бразилець Неймар відновив рівновагу, розстрілявши порожні ворота, після вражаючого проходу і передачі Киліана Мбаппе – 1: 1.

Не встигли суперники отямитися, як неймовірний Холанд потужним ударом з лівої ноги через штрафному майданчику знову вивів "Боруссію" вперед на 77-й хвилині – 2: 1!

Читайте, як Холанд першим в історії зіграв за дві команди в одному сезоні Ліги чемпіонів.

Поєдинок так і завершився перемогою команди Люсьєна Фавра. Але все вирішиться 11 березня в Парижі, коли опоненти зіграють повторний матч.

Дивіться, як "Боруссія" перемагала празьку "Славію" в Дортмунді на груповому етапі