У ВООЗ вважають, що пандемія COVID-19 триватиме довго.

Комітет ВООЗ із надзвичайних ситуацій вказав на очікувану довготривалість пандемії COVID-19 і закликав до національних, регіональних і глобальних зусиль з протидії коронавірусу.

Джерело: заява комітету ВООЗ із надзвичайних ситуацій, опублікована 1 серпня за підсумками засідання, присвяченого COVID-19, яке пройшло 31 липня.

Дослівно: "Комітет підкреслив очікувану довгу тривалість цієї пандемії COVID-19, наголосивши на важливості стійких зусиль на національному, регіональному та глобальному рівнях".

Деталі: Комітет одноголосно погодився з тим, що пандемія, як і раніше, являє собою надзвичайну ситуацію в області суспільної охорони здоров'я, що має міжнародне значення.

Він закликав ВООЗ надати детальне, прагматичне керівництво щодо критеріїв відповідних дій з реагування на COVID-19 для зниження ризику втоми від реагування в контексті соціально-економічного тиску.

Також комітет закликав ВООЗ прискорити дослідження критичних чинників нового коронавірусу, що залишаються невідомими, і поліпшити розуміння епідеміології та серйозності COVID-19, включаючи його довгострокові наслідки для здоров'я.

Що передувало: 1 серпня глава Всесвітньої організації охорони здоров'я Тедрос Адханом Гебрейесус заявив, що наслідки пандемії коронавірусу будуть відчуватися протягом десятиліть.

Новини по темі

Результати виборів у Білорусі не викликають довіри – позиція України.

МЗС України констатує, що офіційно оприлюднені результати виборів президента Білорусі не викликають довіри в білоруському суспільстві, при цьому Київ поділяє позицію, висловлену Європейським Союзом стосовно сфальшованого волевиявлення у Республіці.

1 2

Коронакриза: українська економіка почала відновлюватися – Шмигаль.

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що економіка України почала відновлюватися в третьому кварталі.

1 2

Протести у Білорусі: Путін пообіцяв Лукашенку військову допомогу.

Росія при першому запиті білоруської влади надасть "всебічну допомогу щодо забезпечення безпеки Білорусі".

3 358

Штаб ООС: 20 днів поспіль серед військових бойових втрат й поранень немає.

У штабі операції Об'єднаних сил заявили, що з 27 липня серед українських військових бойових втрат та поранень немає.

1 2

ЗМІ дізналися, хто керував жорстоким розгоном демонстрантів у Мінську.

Побиттям і затриманням у Мінську 10 серпня командував відставний командир так званого "ескадрону смерті" Дмитро Павліченко.

5 64

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie