«Зеленський летить у прірву і вся країна разом із ним» - філософ.

На Мюнхенській конференції з безпеки оприлюднили план припинення війни на Донбасі. Його поява - це тільки ваша проблема. Не можемо звинувачувати тих, хто це розробив.

Про це в інтерв'ю журналу "Країна" говорить філософ Сергій Дацюк.

"Інноваційний план по Донбасу мала представити Україна. 12 пунктів обговорюють у світі й ніхто не згадує промову Зеленського. Це неймовірний провал нашої влади", - наголошує він.

Володимир Зеленський не може давати раду викликам, що стоять перед ним, вважає Сергій Дацюк.

"Людина прокидається зранку, п'є чай, іде на роботу. Це - завдання. Коли стикається з тим, до чого не має компетенції, перед нею постає виклик. Відповідь на нього пов'язана з двома речами: відмова та подолання. Масштабні виклики вимагають масштабних відмов.
Зеленський не відмовився від свого кола й трансляції власного медіа-продукту. Він - президент. Контекст його акторського мистецтва втрачає сенс. Від стосунків із Коломойським теж не відрікся. Звільнення Андрія Богдана з керівника Офісу президента не є відмовою. Мав зайняти чітку позицію, наприклад, щодо Приватбанку.
Подолань Зеленський теж не робив. Багато обіцяв. Референдум, "прийде весна - саджати будемо". Мова навіть не про відсутність компетенції. Він не може бути державним діячем. Не здатен приймати виклики. Летить у прірву. І вся країна разом із ним", - додає філософ.

Повне інтерв'ю з Сергієм Дацюком читайте у журналі "Країна" від 27 лютого.

Новини по темі

В Україні за добу додалося понад 900 заражених коронавірусом: статистика на 4 липня.

Заражені більше 47 тисяч осіб

1 1

У ПЦУ порадили що робити, аби реалізувати своє життя у повній мірі та примножити власні таланти.

Таке звичне для нас сьогодні слово "талант" колись не мало жодного стосунку до здібностей людини, натомість воно означало велику грошову та вагову (понад 26 кг цінних металів) одиницю.

2

На подвір'ї колишньої будівлі НКВС у Львові знайшли десятки єврейських могильних плит.

Співробітники пошуково-ексгумаційного центру "Доля" знайшли у дворі колишнього управління НКВС у Львові десятки надгробних єврейських плит.

1

Наталка Карпа годувала дочку грудьми в громадському місці: мережа розкритикувала такий вчинок.

Українська співачка у грудні минулого року стала мамою доньки Злати. Наталка Карпа не приховує крихітку від камер й наважилась нагодувала дівчинку грудьми у громадському місці. Проте далеко не всі фари оцінили такий крок зірки. Після пологів Натал...

1 1

Магнітні бурі у липні: опубліковано календар небезпечних дат на місяць.

Магнітні бурі у липні українці відчують три рази – на початку, в середині та наприкінці місяці. Якої потужності будуть магнітні бурі, коли їх чекати та як захистити своє здоров’я, розповідаємо у нашому матеріалі. Магнітні коливання у л...

3

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie