«Він приречений» : у Росії напророкували крах Кримському мосту.

Російський гідрогеолог, кандидат геолого-мінералогічних наук Юрій Медовар заявив, що Кримський міст приречений і закликав не їздити ним.

"Як вони можуть здійснювати транспортування, якщо тунель провалився? Як я розумію, жодні залізничні перевезення взагалі неможливі, у них не може бути дві лінії – на вантажні та пасажирські", – повідомив він у інтерв'ю OBOZREVATEL.

"На місці нормальних людей я цим мостом не користувався би, він приречений. Навіщо ризикувати своїм здоров'ям і життям? Мої друзі знають, на чому він стоїть, і вони не катаються", – додав експерт.

Російський гідрогеолог зазначив, що в будівельних нормах було написано, що в сейсмічних районах арочні мости можуть будуватися тільки на скельній основі.

За його словами, у Керченській протоці понад тисячу метрів углиб напівтвердих, піщаних, обводнених глин, і за старим нормами споруджувати на такому покритті нічого не можна.

"А вони почали будувати, порушили закон, і їх потрібно судити за це. Уявіть собі, якщо грюкне грязьовий вулкан, ґрунт підніметься вище й піде з-під опори, і та звалиться. Вона ж стоїть п'ятами на глині, і це досить серйозна річ насправді. Цей непотрібний більшості міст створювався тільки для однієї людини. На нього викинули купу грошей, і я впевнений, що експлуатаційні витрати перевищать вартість будівництва. До цього все йде", – підсумував Медовар.

У Керченській протоці понад 1000 м вглиб напівтвердих, піщаних, обводнених глин, і за старим нормами будувати на цих глинах нічого не можна
"Кримський міст"

Нагадаємо, що 15 травня 2018 року окупанти провели офіційну церемонію відкриття автомобільної частини Кримського мосту. 16 травня на ній запустили рух.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у "Кримській залізниці" заявили, що перший пасажирський потяг проїде Кримським мостом 8 грудня 2019 року.

Продаж квитків на ці потяги розпочнеться у вересні й проводитиметься у 22 пунктах: на всіх основних вокзалах і станціях районного значення, а також у містах Ялта й Судак.

Новини по темі

Легализация игорного бизнеса не приведет к экономическому прорыву в Украине – эксперт.

В законопроекте о легализации игорного бизнеса много лоббистских правок

1

Прибережні зони Луцька і Жешува покращуватимуть в рамках міжнародного проєкту.

Як повідомили Гал-інфо у прес-службі Управління міжнародного співробітництва та проектної діяльності Луцької міськради, новий спільний проєкт Луцька та Жешува (Республіка Польща) отримає дофінансування з коштів ЄС в рамках Програми транскордонного...

1

Условия отставки Смолия сыграли на руку МВФ: Украина не продала ОВГЗ на выгодных условиях - экономист.

Условия отставки Смолия сыграли на руку МВФ: Украина не продала ОВГЗ на выгодных условиях - экономист

1

Середня ціна газу, що імпортується в Україну знизилася майже на 10% - Мінекономіки.

В "Нафтогазі" запевняють, що імпортні ціни не можуть бути репрезентативними.

1

Це повний нонсенс. Ми не розуміємо пропозиції міністра економіки та логіку кадрових змін в уряді - президент ЄБА

Бізнес не сприймає кадрову політику української влади, перш за все в фінансово-економічному блоці.

3 1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie