На Миколаївщині чоловік врятував дитину, яку віднесло течією.

Діти намагалися витягти дівчинку, але не змогли / фото ДСНС

Діти намагалися витягти дівчинку, але не змогли / фото ДСНС

У Миколаївській області чоловік врятував життя 13-річній дівчині, яка тонула у каналі.

Про це повідомляють у ДСНС України в Миколаївській області.

Інцидент стався 24 липня поблизу села Нововасилівка. Віктор Радченко працює оглядачем каналів Управління каналів річки Інгулець.

"Я був у приміщенні сторожки. Чую, кричить хлопчик: "Дядя Вітя, Катя тоне!" Побіг вздовж каналу відразу до місця пригоди. Стрибнув у воду і відчуваю, що течією відносить дуже швидко. Там дітям із головою, а я дістаю дно кінчиками пальців ніг. Вхопив Катю та намагаюся вийти на берег – це можливо зробити лише в одному місці. На березі ростуть кущі – є за що зачепитись – та й мілкіше. Місцями мені було з головою, ще й Катя підтоплювала, тому доводилося підстрибувати, щоб не захлинутись. Так і робив крок за кроком, аж до самого берега", - розповів рятівник.

Читайте також В Одеській області масово отруїлися діти з Києва: 9 з них у лікарні Чоловік рухався, тримаючи дівчину перед собою за ногу і плече, приблизно метрів із 70.

"Це так виснажило, та й наковтався води. Коли вибрались, у Каті зовсім не було сил, губи посиніли, воду відкашлювала. Присіла навколішки і приходила до тями", - відзначив він.

 фото ДСНС

фото ДСНС

Як з'ясувалось, у каналі купилися двоє дівчат та двоє хлопців. Вони стрибали бомбочками, аж раптом Катю почало тягнути течією.

Діти намагалися допомогти, кидали рушник, щоб витягти дівчину, але той став важким і потонув. Хотіли вхопити за руку, але і це не вдавалося, тому вони покликали на допомогу чоловіка.

13-річна Катя розповіла, що дуже перелякалась і наковталась води. Дівчинка щиро вдячна своєму рятівникові.

Рятувальники подякували Вікторові Радченку за врятоване життя дитини, вручили подячний лист та цінний подарунок.

Вас також можуть зацікавити новини

Автор: Людмила Жерновська

УНІАН

«УНІАН» - читайте ТОП-новини політики в Україні та світі, найостанніші політичні новини від інформаційного агентства УНІАН.

https://unian.ua/

Новини по темі
«Дельта»  - останній агресивний варіант коронавірусу, надалі пандемія має піти на спад. вчений.

«Дельта» - останній агресивний варіант коронавірусу, надалі пандемія має піти на спад. вчений.

Президент Академії профілактичної медицини, член Американської асоціації охорони здоров'я Алмаз Шарман вважає, що варіант коронавірусу "Дельта" зі збільшенням кількості вакцинованих втратить свою заразність і пандемія піде на спад.

Цензор.НЕТ

60% українців постійно стикаються з корупцією

60% українців постійно стикаються з корупцією

Українці вважають, що завдання влади – це боротьба з корупцією, припинення війни на Донбасі і контроль над цінами. Відповідні дані демонструє опитування від Gradus Research. Пріоритет роботи влади 46,5% опитаних назвали головним пріоритетом ...

Народна Правда

МОЗ і Мінцифри запускають  «жовті»  внутрішні COVID-сертифікати в застосунку  «Дія»  на iOS.

МОЗ і Мінцифри запускають «жовті» внутрішні COVID-сертифікати в застосунку «Дія» на iOS.

Від сьогодні внутрішні "жовті" COVID-сертифікати можна згенерувати в застосунку "Дія" для користувачів iOS. Для користувачів Android ця опція буде доступна пізніше, очікується підтвердження від Google Play.

Цензор.НЕТ

У межах форуму Opera UA 2021 відбудеться прем’єра опери «Вишиваний.

У межах форуму Opera UA 2021 відбудеться прем’єра опери «Вишиваний.

Всеукраїнський оперний форум Opera UA 2021 відбудеться 2-4 жовтня у Харкові. Формат форуму розроблено за аналогією з міжнародною конференцією Opera Europa, що кожного року обирає нове місто проведення, та наслідує міжнародний форум Open to Progres...

Український тиждень

Під час цієї хвилі змінилися клініка і перебіг COVID-19: ускладнення починаються із 4-5 дня. з пульмонології Рудницька.

Під час цієї хвилі змінилися клініка і перебіг COVID-19: ускладнення починаються із 4-5 дня. з пульмонології Рудницька.

Клініка і перебіг COVID-19 в порівнянні з попередніми хвилями змінилися: коронавірус почав швидше прогресувати і через 4-5 днів після інфікування пацієнти стають киснезалежними і потрапляють до лікарень зі складними пневмоніями.

Цензор.НЕТ

Рубан пояснив, за яких умов Київ перейде в помаранчеву зону.

Рубан пояснив, за яких умов Київ перейде в помаранчеву зону.

За даними Міністерства охорони здоров'я, Київ відповідає вже помаранчевому рівню епіднебезпеки. Водночас міська влада наразі не планує ще більше посилювати карантинні обмеження. Читати на сайті:

Зачем Путину 450 мерзавцев в Думе, Большой мир

Зачем Путину 450 мерзавцев в Думе, Большой мир

В России избран новый состав Думы. Он будет несколько отличаться от старого – одни бездельники и дармоеды уйдут из так называемого парламента, а другие, наоборот, придут – но суть от этого не изменится. Читати на сайті:

1

Пленарне засідання Верховної Ради України 24.09.2021

Пленарне засідання Верховної Ради України 24.09.2021

Пленарне засідання 6 сесії ІХ скликання Верховної Ради України. Засідання розпочалося «годиною запитань до Уряду» щодо тарифів і цін на комунальні послуги для населення України та надання субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам для наданн...

Брифінг 24.09.2021  «Слуга Народу»

Брифінг 24.09.2021 «Слуга Народу»

Брифінг народних депутатів україни представників депутатської фракції "Слуга Народу".

Розуміє людей та жонглює: у Вінниці живе незвичайний пелікан Патрік.

Розуміє людей та жонглює: у Вінниці живе незвичайний пелікан Патрік.

Раніше лише в цирку можна було побачити пелікана, який жонглює та розуміє людську мову. Нині ж такий чудоптах живе в одному із приватних будинків Вінниці, як свійська птиця. Читати на сайті:

Невменяшки атакують. Бєшенство ватки та інші збочення

Невменяшки атакують. Бєшенство ватки та інші збочення

Юні блогери-початківці, які спалюють прапори, а потім слізно вибачаються, нищать чуже майно без тіні сумніву, та п'яні майбутні прокурорки, які відмовляються платити за таксі – це все персонажі традиційної рубрики "Невменяшки" на стрімі "Без цензу...