Українська борчиня стала триразовою чемпіонкою Європи.

Українська спортсменка Юлія Ткач стала триразовою чемпіонкою Європи з боротьби. Про це повідомляє Національний олімпійський комітет України на своїй сторінці у Facebook.

Сьогодні, 14 лютого, українка здобула золоту медаль на чемпіонаті Європи з боротьби у Римі. Ткач перемогла росіянку Інну Тражукову з рахунком 2:1. Українка стала найкращою у ваговій категорії до 62 кілограмів.

До цього українська спортсменка перемогла представницю Білорусі Вероніку Іванову та колишню українку Тетяну Омельченко, яка зараз виступає за Азербайджан.

Нагадаємо, чемпіоном Європи з греко-римської боротьби став українець Семен Новіков. Золото континентальних змагань здобув у ваговій категорії до 87 кг.

Новини по темі

Атлетіко - Ліверпуль: де дивитися матч Ліги чемпіонів.

"Атлетіко" прийматиме чинного переможця ЛЧ в рамках 1/8 фіналу.

«Покарання для » Сіті « тільки підвищує шанси клубу на виграш Ліги чемпіонів цього сезону» - експерт.

Англійський "Манчестер Сіті" вилучили з євро кубків на два сезони - 2020/21 та 2021/22. Сергій Бабарика колишній оглядач англійської прем'єр-ліги у тижневику "Футбол" прокоментував ситуацію.У ситуації ще рано ставити крапку. Буде апеляція. У "Сіт...

1

Пухнасті стрікери. Трійка найвідоміших котів, які прославилися на футбольних матчах