«Газпром» відмовився бронювати додаткові транзитні потужності України.

Російський газовий монополіст «Газпром» відмовився бронювати додаткові транзитні потужності України. «Оператор ГТС України» виставляв тверді додаткові потужності на четвертий квартал 2021 року в обсязі 9,8 млн куб. м на добу.

Про це свідчать дані системи бронювання GSA Platform.

Крім того, «Газпром» відмовився бронювати транзитні потужності газопроводу «Ямал-Європа» через Польщу на четвертий квартал, а також на перші три квартали 2022 року. На аукціон були виставлені тверді транзитні потужності на 89 млн куб. м в суки.

Нагадаємо, російський «Газпром» 27 липня знову відмовився бронювати додаткову транзитну потужність через Україну на серпень.

Після цього ціни на газ на європейському хабі TTF досягли рівня 500 доларів за тисячу кубометрів.

Читайте також: Ціну на газ можна знизити: в «Нафтогазі» озвучили цифри

Раніше генеральний директор «Оператора ГТС України» Сергій Макогон заявив, що зростання ціни газу в Європі пов’язане з тим, що «Газпром» відмовляється від додаткового бронювання українських потужностей.

Зазначимо, згідно з договором від 31 грудня 2019 року «Нафтогаз» є компанією-організатором транспортування російського газу і на замовлення «Газпрому» бронює у ТОВ «Оператор ГТС України» необхідні потужності.

До речі, значимі події у світі енергетики ми також висвітлюємо в телеграм-каналі Finance_ukr. Підписуйтесь і стежте за новинами!

Finance.UA

«Finance.UA» - фінансові новини в Україні на проекті Finance.ua. Новинарний агрегатор фінансів в Києві, Донецьку, Дніпропетровську, Одесі та інших містах

https://news.finance.ua/ua/

Новини по темі
Субсидії в Україні: куди і які документи треба подати, на який термін нададуть допомогу.

Субсидії в Україні: куди і які документи треба подати, на який термін нададуть допомогу.

У Міністерстві соціальної політики нагадали, куди українці можуть звернутися за субсидією , і які документи для цього потрібно подати. Куди звертатися для призначення субсидії? Звертатися потрібно до органу соціального захисту населення за місцем ...

Народна Правда

Рубан пояснив, за яких умов Київ перейде в помаранчеву зону.

Рубан пояснив, за яких умов Київ перейде в помаранчеву зону.

За даними Міністерства охорони здоров'я, Київ відповідає вже помаранчевому рівню епіднебезпеки. Водночас міська влада наразі не планує ще більше посилювати карантинні обмеження. Читати на сайті:

Зачем Путину 450 мерзавцев в Думе, Большой мир

Зачем Путину 450 мерзавцев в Думе, Большой мир

В России избран новый состав Думы. Он будет несколько отличаться от старого – одни бездельники и дармоеды уйдут из так называемого парламента, а другие, наоборот, придут – но суть от этого не изменится. Читати на сайті:

1

Пленарне засідання Верховної Ради України 24.09.2021

Пленарне засідання Верховної Ради України 24.09.2021

Пленарне засідання 6 сесії ІХ скликання Верховної Ради України. Засідання розпочалося «годиною запитань до Уряду» щодо тарифів і цін на комунальні послуги для населення України та надання субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам для наданн...

Брифінг 24.09.2021  «Слуга Народу»

Брифінг 24.09.2021 «Слуга Народу»

Брифінг народних депутатів україни представників депутатської фракції "Слуга Народу".

Розуміє людей та жонглює: у Вінниці живе незвичайний пелікан Патрік.

Розуміє людей та жонглює: у Вінниці живе незвичайний пелікан Патрік.

Раніше лише в цирку можна було побачити пелікана, який жонглює та розуміє людську мову. Нині ж такий чудоптах живе в одному із приватних будинків Вінниці, як свійська птиця. Читати на сайті:

Невменяшки атакують. Бєшенство ватки та інші збочення

Невменяшки атакують. Бєшенство ватки та інші збочення

Юні блогери-початківці, які спалюють прапори, а потім слізно вибачаються, нищать чуже майно без тіні сумніву, та п'яні майбутні прокурорки, які відмовляються платити за таксі – це все персонажі традиційної рубрики "Невменяшки" на стрімі "Без цензу...