Контроль над видобутком вугілля в ОРДЛО Кремль передає Медведчуку.

Розпочалась зміна кураторів підприємств на окупованому Донбасі. Контроль над видобутком вугілля Кремль передає компанії, яку пов’язують із Медведчуком. Йдеться про ТОВ “Торговий дім. Донські вугілля”.

Компанія “Внешторгсервис” більше не займається вугільним видобутком в ОРДЛО. Їй на зміну прийшов путінський кум. Іншими словами, Кремль віддає під його кураторство економіку ОРДЛО.

Додам, що декілька днів тому пропагандистські ресурси з посиланням на “блогера” з ОРДЛО писали про те, що вугільна галузь окупованих РФ районів Донецької та Луганської областей “переходить під контроль українського політика Медведчука і заступника міністра економічного розвитку РФ Сергія Назарова”. У матеріалі йдеться, що саме для цього було створено підприємство “Торговий дім. Донські вугілля”, яке має намір захопити вугільний ринок ОРДЛО вже з 1 лютого. У цьому ж ключі є факт передачі полонених безпосередньо куму кремлівського карлика.

Відмовившись від військового продовження конфлікту, Путін зробив абсолютну ставку на Медведчука. Є данні, що саме він, а не Бойко, буде висуватись на чергових (чи позачергових) президентських виборах від ОПЗЖ.

Вигорить? Звісно, ні. Але давно вже пора прийняти закон про колабораціонізм і першим засудити Медведчука. Проте чи вистачить політичної волі у тих, хто сам є колаборантом?

Тверезий погляд

«Тверезий погляд» - Перемога над зрадою

https://tverezo.info/

Новини по темі
«Борги Євро-2012»  за будівництво  «Олімпійського»  й  «Арени Львів»  планують списати. спорту Гутцайт.

«Борги Євро-2012» за будівництво «Олімпійського» й «Арени Львів» планують списати. спорту Гутцайт.

Міністерство молоді та спорту України шукає можливість "у законному полі" скасувати борги, які залишилися після проведення Чемпіонату Європи з футболу у 2012 році.

Цензор.НЕТ

«Чорна мітка»  для Коломойського: які можливі наслідки санкцій США проти олігарха - думки експертів.

«Чорна мітка» для Коломойського: які можливі наслідки санкцій США проти олігарха - думки експертів.

Америка на замку для олігарха Ігоря Коломойського. Напередодні державний департамент Сполучених Штатів оголосив про запровадження санкцій щодо українського олігарха. Його звинуватили у корупції. Сам Коломойський на це поки ніяк не відреагував. А о...

Українська для чиновників: понад тисячу держслужбовців записалися на мовні курси в Одесі.

Українська для чиновників: понад тисячу держслужбовців записалися на мовні курси в Одесі.

В Одесі стартували безоплатні курси української для чиновників. Державні службовці сіли за парти, щоб підтягнути свої знання для роботи. Лекції з української мови проводять двічі на тиждень по півтори години. Наша знімальна група відвідали заняття...

Вечные вопросы о вечном 060321

Вечные вопросы о вечном 060321

Історія без зайвого пафосу

Історія без зайвого пафосу

1

Анонс -Беседы о важном  Религия  Проклятие или благословение.

Анонс -Беседы о важном Религия Проклятие или благословение.

Доктор Фауст, Григалиус Махват и Любомир. Беседы о важном. "Религия. Проклятие или благословение?"

Восьме береЗЕ!ня - Вечірній ПреЗЕдент

Восьме береЗЕ!ня - Вечірній ПреЗЕдент

Підпишіться і натисніть , щоб отримувати сповіщення про трансляції та нові відео Telegram без спаму ️ Facebook ️ Twitter ️ Ефір наживо Багато цікавого на сайті ️ #ВечірнійпреЗЕдент