Удар по Google. Операційна система Harmony OS від Huawei буде використовуватися в смартфонах

На Давоському форумі засновник Huawei Рен Чженфей заявив, що система HarmonyOS в даний час вже працює на деяких пристроях і активно розвивається.

Крім того, він заявив, що в майбутньому ця система буде використовуватися в смартфонах, планшетах та інших продуктах Huawei.

Цікаво, що в минулий раз, коли Рена Чженфея запитували про HarmonyOS, він говорив про застосування її лише в пристроях для розумного будинку.

Також Рен Чженфей повідомив про те, що Huawei не стане розробляти власний автомобіль, але співпрацюватиме з виробниками авто в сфері мультимедійних систем, систем обміну даними з дорожньою інфраструктурою, 5G і т.д.

Ван Ченглу, президент відділу споживчого програмного забезпечення Huawei, сказав, що мобільні телефони Huawei як і раніше вважають за краще Android. Проте, вони перейдуть на Harmony OS, якщо в цьому є необхідність. Система Harmony «знаходиться в процесі постійного вдосконалення і розвитку».

Крім того, Джой Тан, старший віце-президент Huawei зі зв’язків з громадськістю, заявив в інтерв'ю, що в коді HarmonyOS менше рядків і більш високий рівень безпеки. За даними експертів, операційна система HarmonyOS перевершить Linux до кінця 2020 року. Вона стане п’ятою за популярністю інтелектуальною операційною системою для цифрових терміналів.

Раніше НВ повідомляло, що Huawei буде співпрацювати з голландською компанією по цифровому картографуванню TomTom, щоб створити альтернативу Google Maps. Представник TomTom повідомив, що угода була закрита «деякий час назад», але вона стала публічною в кінці минулого тижня.

Новини по темі

Водню вистачить. Астрономи знайшли незвичайну екзопланету, придатну для життя

Астрономи проаналізували параметри екзопланети K2−18b, включаючи будову і склад атмосфери, і дійшли висновку, що на планеті можуть бути всі умови для життя.

1

Плантації посеред океану: вчені навчилися вирощувати рис у солоній воді.

Майже 3,5 млрд людей у світі вживають рис щодня.

3

Американські вчені перетворили нафту на алмаз

Над цим вчені працювали багато років і тільки зараз це вдалося.

2 7

Renault анонсувала «малолітражний» електрокар для поїздок по місту (фото).

Французький автовиробник Renault анонсував випуск нового електрокара, побудованого на базі популярного хетчбека Twingo, різні модифікації якого розійшлися накладом понад 4 мільйонів екземплярів.

2

Ілон Маск буде будувати Starship в Лос-Анджелесі

Виробник космічної техніки орендував 12,4 акра в порту L. A. для створення кораблів.

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie