Українська делегація повертається до ПАРЄ

Метою участі української делегації у роботі ПАРЄ є недопущення збереження чинної ситуації в Європі, що склалася в результаті агресивної зовнішньої політики Росії, - постанова - Українська делегація повертається до ПАРЄ

Метою участі української делегації у роботі ПАРЄ є недопущення збереження чинної ситуації в Європі, що склалася в результаті агресивної зовнішньої політики Росії, - постанова

Рада схвалила повернення України до роботи в ПАРЄ

Верховна Рада ухвалила рішення про відновлення участі української делегації в роботі Парламентської асамблеї Ради Європи в 2020 році.

Відповідну постанову №2718 «Про заяву щодо участі постійної делегації Верховної Ради України в роботі Парламентської асамблеї Ради Європи у 2020 році» підтримали 347 народних депутатів.

Зокрема, передбачено, що Рада доручає постійній парламентській делегації в ПАРЄ подати свої повноваження на затвердження для участі в щорічній сесії ПАРЄ 2020 року.

У постанові зазначається, що метою участі української делегації у роботі ПАРЄ є недопущення збереження чинної ситуації в Європі, що склалася в результаті агресивної зовнішньої політики Росії, доведення об'єктивної інформації про протиправні дії РФ на окупованих територіях нашої країни і зусилля України для припинення збройної агресії з боку країни-члена РЄ і подолання її наслідків, а також недопущення використання трибуни ПАРЄ для поширення неправдивих наративів про ситуацію в Україні.

«Верховна Рада ... закликає країни-члени РЄ посилити зусилля спонукання російської сторони до виконання її міжнародних зобов'язань як члена Ради Європи, в тому числі прийнятих Асамблеєю резолюцій і рекомендацій, з метою відновлення поваги з боку Російської Федерації до принципів міжнародного права, включаючи територіальну цілісність і непорушність кордонів у Європі», - йдеться в документі.

Нагадаємо, 13 січня в Раді зареєстрували проєкт постанови №2718 «Про заяву Верховної ради України «Про участь Постійної делегації Верховної ради України у роботі Парламентської Асамблеї Ради Європи у 2020 році».

Як повідомлялося, у вересні 2019 року українська делегація офіційно відмовилася від участі в осінній сесії ПАРЄ. Це рішення стало реакцією Києва на повернення Російської Федерації в ПАРЄ без виконання вимог резолюцій щодо агресії проти України.

Новини по темі

Якщо в Україні щодоби фіксуватиметься понад 2 тис. випадків COVID-19, то кількість смертей зросте до 40-50 на день. у Зеленського

Якщо в Україні щодоби буде фіксуватися понад 2 тис. випадків коронавірусної інфекції, то кількість смертей від неї збільшиться до 40-50 на день.

Полузащитник луганской «Зари» заразился коронавирусом.

Полузащитник луганской "Зари" Дмитрий Иванисеня заразился коронавирусом.

Шості роковини боїв за Іловайськ: в 2014-му росіяни прикривалися полоненими, готуючись до розстрілу воїнів ЗСУ.

10 серпня 2014 року розпочалися перші бойові зіткнення між українськими військовими та терористами підконтрольної Росії так званої ДНР за Іловайськ на Донеччині. Це стало початком найтрагічнішої сторінки в українсько-російській війні, яку потім на...

1

Посуха в Криму. Окупанти проклали 900 км труб, аби врятувати Сімферополь

Водогін проклали між Тайганським і Сімферопольським водосховищами

1

Персеїди досягнуть піку 11-12 серпня: як і де побачити потужний зорепад.

Земля пройде через найбільшу частину шлейфа комети Свіфта – Таттла

2 2

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie