Степанов про скандал із закупівлею вакцин: хтось намагається зробити хайп.

Глава Міністерства охорони здоров'я (МОЗ) Максим Степанов висловив переконання, що розслідування через можливі зловживання під час закупівлі очолюваним ним відомством вакцин проти COVID-19 закінчиться безрезультатно.

За його словами, Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) було зобов'язане зареєструвати провадження, але ті, хто подав заяву, просто "намагаються зробити хайп". Такою думкою міністр поділився в ефірі каналу "Україна 24".

"Ми за будь-які розслідування. Будь ласка, є люди, які займаються тільки тим, що перевіряють... Справа закінчиться тим, що буде закрита, це вже зрозуміло. Але просто сам такий елемент того, що хтось намагається зробити з цього черговий хайп. Вибачте, у нас ідіотів у країні, які пишуть заяви, відкривають справи, велика кількість. Про ці справи навіть ніхто не знає. Але вони (НАБУ. – Ред.) не можуть не відкрити", – висловився Степанов.

Він вкотре підкреслив, що ситуація "має політичний підтекст". Водночас страждає від цього, переконаний міністр, країна – оскільки подібні справи підривають до неї довіру з боку виробників вакцин.

"Те, що далі відбувається, цей хайп... Тепер поставте себе на місце виробника вакцин. Вони всі з репутацією, у них немає зараз ніяких проблем із реалізацією препарату... А тепер дивляться: є Україна зі своїм обсягом вакцини, в Україні завжди щось відбувається зі скандалами, ніхто не хоче влазити в скандал", – обурився Степанов.

Як повідомляв OBOZREVATEL:

Обозреватель

«Обозреватель» - найсвіжіші новини України та світу онлайн. Оперативно та цікаво про події в Україні та світі

https://www.obozrevatel.com/ukr/

Новини по темі
Загиблі Герої лютого 2021-го року

Загиблі Герої лютого 2021-го року

ПОМ-2. Потворне обличчя Морани.

ПОМ-2. Потворне обличчя Морани.

Як російські вбивці дистанційно мінують мирні села.

2

Григалиус и Любомир на канале УСБ  И почему никто не захватит Россию.

Григалиус и Любомир на канале УСБ И почему никто не захватит Россию.

Українська Спілка Блогерів

Кримчанин розкаявся, що допомагав Росії окупувати Крим - Крим.

Кримчанин розкаявся, що допомагав Росії окупувати Крим - Крим.

«Участь у «Кримській весні» – моя помилка». Таку заяву на суді у Херсоні зробив севастополець Євген Куцарєв. Під час окупації чоловік входив до складу громадського руху «Автоканал Севастополя». Ця частина так званої самооборони стежила за українсь...

Железная леди Наталья из под около Магадана 260221

Железная леди Наталья из под около Магадана 260221

2 1

Золоте правило щодо невідомих предметів.

Золоте правило щодо невідомих предметів.

Життєво важливе правило від саперів звучить просто.

1