Патріот Донбасу

«Патріот Донбасу» - новини Донбасу та всієї України. Неполітичне друковане видання

https://donpatriot.news

Компанія Meta викрила в соцмережах фабрику тролів, які імітували масову підтримку російської агресії.

Компанія Meta, яка володіє соцмережами «Фейсбук» та «Інстаграм», оголосила про заборону російської фабрики тролів, яка мала на меті показати масовість прихильників путінської війни в Україні.

Про це пише Укрінформ.

Група Cyber Front Z, яка явилася після російського вторгнення в Україну, «була незграбною і значно неефективною», зазначили в Meta.

У звіті компанії діяльність групи описана як «жалюгідна спроба створити враження масової онлайн-підтримки вторгнення Росії шляхом використання фальшивих облікових записів для розміщення проросійських коментарів до контенту впливових осіб та ЗМІ».

У Meta виявили діяльність групи на своїй платформі у березні після того, як російські ЗМІ викрили, що вони почали вербувати новобранців в Інтернеті.

Компанія розпочала розслідування та виявила акаунти Cyber Front Z в Інстаграмі та посилання на людей, пов'язаних з «Агентством Інтернет-досліджень» – російською структурою, яка розповсюджує фальшиві акаунти в соціальних мережах.

Були виявлені спроби пости в соцмережах Instagram, Facebook, TikTok, Twitter, YouTube, LinkedIn, «ВКонтакті» та «Однокласники». Мішенями ставали політики, журналісти, актори та комерційні бренди з усього світу, які публічно засуджували російське вторгнення та підтримували Україну.

Вивчивши активність підозрілих коментаторів, Meta дійшли висновку, що вони працювали сім днів на тиждень «з невеликою перервою на обід». У «окремих випадках» один і той же обліковий запис публікував і проросійські, і проукраїнські коментарі з різницею в кілька хвилин. Дослідники припустили, що це може відбивати спробу підірвати діяльність трольової фабрики зсередини.

У звіті наголошується, що група діяла неефективно, очевидно, імітуючи діяльність, щоб переконати своїх спонсорів чи роботодавців. Загалом, за словами представників Meta, видалено 45 акаунтів у Facebook та 1037 в Інстаграмі, пов'язаних із Cyber Front Z.

For this year’s trends, we have gathered some of the classic as well as future features that we believe will be the biggest UX trends in 2022.
Останні новини

Нафта знову дешевшає: що відомо

Ціни на нафту в п'ятницю, 19 серпня, знизилися після дводенного зростання. Учасники ринку зіставили побоювання з приводу глобального економічного спаду, який може знизити попит на паливо, з очікуваннями скорочення поставок до кінця року.

UA.NEWS

️️ В США приняли новый мощный пакет помощи

️️ В США приняли новый мощный пакет помощи

США готовят новую масштабную военную помощь Украине. Джо Байден приготовил много нового и интересного для ВСУ. Стоит прочтения на сайте: #24Канал

Что будет делать РФ 24 августа / Шейтельман дал прогноз.

Что будет делать РФ 24 августа / Шейтельман дал прогноз.

Политтехнолог Михаил Шейтельман в эфире 24 канала дал прогноз на 24 августа. Читати на сайті: #24Канал

Провокация на ЗАЭС – последний шаг рф на юге Украины?.

Провокация на ЗАЭС – последний шаг рф на юге Украины?.

Напряжение на Запорожской АЭС продолжается. По сути, ядерная катастрофа может стать последним шагом российской армии на юге Украины, чтобы остановить контрнаступление ВСУ и сделать "серую зону" Интересное на сайте: #24Канал

Шейтельман раскрыл план Эрдогана по Черному морю

Шейтельман раскрыл план Эрдогана по Черному морю

Политтехнолог Михаил Шейтельман в эфире 24 канала сказал, какие планы Эрдогана по Черному морю и объяснил, почему он поддерживает освобождение Крыма. Читати на сайті по темі: #24Канал

Керченский мост – следующая цель? Шейтельман дал прогноз.

Керченский мост – следующая цель? Шейтельман дал прогноз.

Политтехнолог Михаил Шейтельман в эфире 24 канала сказал, что ждет Керченский мост. Читати на сайті: #24Канал

Як СУПУТНИК ICEYE вплине на хід війни? КАТКОВ

Як СУПУТНИК ICEYE вплине на хід війни? КАТКОВ

За 600 мільйонів гривень, зібраних українцями, фонд Сергія Притули купив супутник і доступ до бази даних супутникових знімків для української армії. Головний редактор Defense Express Олег Катков на ютубі 24 каналу розповів, як він допоможе ЗСУ у в...

1