Главком

«Главком» - всі новини України і світу. Свіжі новини політики, економіки, спорту та шоу-бізнесу.

https://glavcom.ua/

Байден шукає винних у закритті банків та обіцяє покрання.

Президент Джо Байден закликав Конгрес схвалити заходи, що передбачають більш суворі покарання для керівників банків, якщо погане управління сприяло краху їхніх установ. Про це пише Bloomberg.

Будь ласка, читайте текст після реклами

«Ніхто не може бути вищим за закон, – йдеться у заяві Байдена, – і посилення підзвітності є важливим стримуючим фактором для запобігання безгосподарності в майбутньому». Чинний закон «обмежує повноваження адміністрації притягувати керівників до відповідальності», – сказав Байден у п’ятничній заяві. «Конгрес повинен прийняти рішення щодо запровадження суворіших покарань для керівників вищої ланки банків, чиє безгосподарство призвело до краху їхніх установ».

Кроки Байдена

Байден попросив Конгрес надати Федеральній корпорації зі страхування депозитів (FDIC) більше повноважень для повернення компенсацій, «включаючи прибуток від продажу акцій – від керівників збанкрутілих банків, таких як Silicon Valley Bank та Signature Bank», – йдеться у повідомленні Білого дому.

Будь ласка, читайте текст після реклами

Генеральний директор банку Silicon Valley Bank Грег Беккер продав акції на суму 3,6 млн доларів наприкінці лютого приблизно за два тижні до того, як банк перейшов під управління FDIC, повідомили Bloomberg і CNBC.

«Президент закликає Конгрес розширити повноваження FDIC, щоб запобігати подібним випадкам», – йдеться у заяві.

Президент також просить Конгрес надати FDIC більше повноважень для заборони керівникам банків працювати в галузі, коли їхні банки переходять під управління конкурсних керуючих, та штрафувати менеджерів банків, які допустили крах підвідомчих установ.

FDIC може заборонити топ-менеджерам збанкрутілих банків роботу в галузі тільки в тому випадку, якщо буде встановлено, що вони причетні до «навмисного та постійного ігнорування» попереджень про можливе банкрутство.

Будь ласка, читайте текст після реклами

Крім того, закон Додда-Франка про фінансову реформу 2010 року доручив регулюючим органам розробити нові правила, спрямовані на забезпечення того, щоб грошові премії, що виплачуються банкірам, не спонукали їх брати на себе непотрібні ризики. Проте відповідних правил так і не було прийнято.

Демократи, які закликають до посилення банківського регулювання, поспішили вітати заяву Байдена, але незрозуміло, чи буде пропозиція користуватися підтримкою обох партій у Конгресі.

«Нам потрібно повернути кожен пенні їхньої несправедливої ​​оплати та бонусів, накласти реальні штрафи та зробити так, щоб ці керівники ніколи більше не працювали у банківській сфері», – заявила сенатор-демократ Елізабет Уоррен.

Повернути довіру 

Банкротство Silvergate Capital Corp. , Silicon Valley Bank і Signature Bank викликало нове занепокоєння щодо стабільності фінансової системи США.Вкладники поступово виводять готівку з банків США.

Адміністрація Байдена вжила заходів, щоб зміцнити довіру до національних банків, а Федеральна резервна система запропонувала їм новий механізм захисту. Минулого тижня банки позичили загальну суму $164,8 млрд у двох резервних фондів Федеральної резервної системи.

Будь ласка, читайте текст після реклами

Міністерство фінансів США та Федеральна корпорація страхування вкладів також втрутилися, щоб захистити всіх вкладників як SVB, так і Signature.

За словами юридичної фірми Davis Polk, компанії часто мають власну політику щодо повернення зарплати керівникам, і більшість великих державних компаній прийняли політику повернення, яка зазвичай стосується випадків неправомірної поведінки або шахрайства. Тим не менш, експерти критикують таку політику, оскільки її важко забезпечити

Фінансова криза стане серйозним викликом для Байдена, який готується оголосити пропозицію про переобрання у 2024 році. Байден і демократи вже готуються до протистояння з республіканцями щодо підвищення ліміту державного боргу, а законодавці від Республіканської партії кажуть, що голосуватимуть лише за це тож якщо вони отримають серйозні скорочення федеральних витрат.

Байден намагався заспокоїти громадськість і пояснив у понеділок, що чекає на мешканців США.

«Американці можуть бути впевнені, що банківська система безпечна. Ваші депозити будуть там, коли вони вам знадобляться», – сказав Байден у понеділок про клієнтів, які мали депозити в SVB і Signature.

Білий дім також доклав зусиль, щоб стверджувати, що банківська криза в Європі з Credit Suisse є окремою ланкою і не пов’язана з безладдям, з яким зіткнулися установи США. Але на ринках є ознаки того, що небезпека в США не минула і це лише початок великих банківських проблем у країні.

Правильно розставлені акценти на сайті допомагають дизайнерам привернути увагу користувача та направити його до головної мети на — замовлення.
Останні новини
ЗЕЛЕНСЬКИЙ готує важливий виступ / У США почався ВИРІШАЛЬНИЙ саміт.

ЗЕЛЕНСЬКИЙ готує важливий виступ / У США почався ВИРІШАЛЬНИЙ саміт.

Необхідність припинення війни в Україні та відновлення світового порядку стане однією з основних тем обговорення Саміту за демократію, який збирає цього тижня адміністрація Байдена. На саміті слово матиме і Володимир Зеленський з потужною промовою...

2

ПИОНТКОВСКИЙ: Завтра мы КОЕ-ЧТО узнаем! / КИТАЙ может закончить ВОЙНУ @Andrei_Piontkovsky.

ПИОНТКОВСКИЙ: Завтра мы КОЕ-ЧТО узнаем! / КИТАЙ может закончить ВОЙНУ @Andrei_Piontkovsky.

Китай, скорее всего, возмущен новым заявлением Путина о размещении ядерного тактического оружия в Беларуси. Интересно, что на фоне этого Макрон и Урсула фон дер Ляйен срочно уезжают в Пекин. На стриме у Марка Фейгина @FeyginLive Андрей Пионтковски...

2 55

Путинских олигархов КОШМАРЯТ / В Кремле большой РАСКОЛ – ОЛЕВСКИЙ.

Путинских олигархов КОШМАРЯТ / В Кремле большой РАСКОЛ – ОЛЕВСКИЙ.

Роскошь под санкциями. Путинские олигархи потеряли свои активы. Российский оппозиционный журналист и редактор The Insider Тимуром Олевским на стриме 24 канала прокомментировал слив тайного разговора о Путине. Читайте больше на сайте - Не пропусти ...

2

Лише подивіться! Це неймовірна робота артилерії #shorts.

Лише подивіться! Це неймовірна робота артилерії #shorts.

Не пропусти найоперативніші новини України та світу на Telegram:

ФЕЙГИН & ПИОНТКОВСКИЙ - КИТАЙ ненавидит Путина и Лукашенка / Си Цзиньпин закончит войну?.

ФЕЙГИН & ПИОНТКОВСКИЙ - КИТАЙ ненавидит Путина и Лукашенка / Си Цзиньпин закончит войну?.

Во время стрима @FeyginLive и Андрей Пионтковский @Andrei_Piontkovsky обсудили последние события вокруг войны в Украине, в частности новую ошибку Путина, отношения Китая, напуганность Лукашенко ядеркой и уверенное контрнаступление ВСУ. Читайте к т...

3

Нічого собі! Зеленський приїхав на кордон з Росією #shorts.

Нічого собі! Зеленський приїхав на кордон з Росією #shorts.

Не пропусти найоперативніші новини України та світу на Telegram: