
Там закликають людей евакуюватися, аби ЗСУ було простіше звільнити область від рашистів.
Очільник Донецької ОВА Павло Кириленко розповів, що військам РФ не вдалося перерізати трасу на Бахмут . Під час телемарафону він розповів, що на лінії фронту тим часом тривають обстріли.
Під вогнем зараз Авдіївка, Очеретівська громада, Мар’їнка, Красногорівка, Торецьк. Також рашисти здійснили шість ракетних, бомбових та авіаційних ударів по Бахмуту.
"Ворог відбитий. І один із населених пунктів також, із якого він рухався, звільнений. Тому тяжкі бої тривають, дуже нелегко. Людям необхідно евакуюватися, щоб нам було простіше звільняти нашу територію" , – закликав голова області.
Читайте також: Після захоплення «Азовсталі» Росія перекине угрупування з Маріуполя на Донбас – британська розвідка
Генштаб тим часом попереджає, що на Донецькому напрямку ворог намагається руйнувати фортифікаційні споруди ЗСУ. Загалом за минулу добу на Донбасі наші захисники відбили 14 атак ворога.
Також відомо, що росіяни хочуть контратакувати, щоб знову повернутися до околиць Харкова. Там бої не припиняються.
Дивіться спецтему: Росія почала визнавати свої втрати на острові Зміїний. Витих окупантів навіть почали ховати При цьому росЗМІ пишуть, що точної дати смерті одного із загиблих поблизу Зміїного окупанта не називається. Російські окупанти обстріляли з РСЗВ Харківську область, троє людей отримали поранення — голова ОВА На Харківському напрямку ворог основні зусилля зосередив на утриманні зайнятих рубежів. Росіяни тепер хочуть захопити конкретні села: у ISW розповіли про зміну тактики РФ Зараз у них немає успіху на жодному з напрямків. 232 дитини загинули від рук російських окупантів в Україні — Офіс генпрокурора Понад 427 дітей отримали поранення. Масова страта на вулиці Яблунська у Бучі: NYT розповіли про вбивство вісьмох чоловіків Їх тіла лежали у дворі майже місяць.
Підготував/ла : Вікторія Хмілевська