Главком

«Главком» - всі новини України і світу. Свіжі новини політики, економіки, спорту та шоу-бізнесу.

https://glavcom.ua/

Голова Харківської ОДА пояснив, що буде з місцевими керівниками, які зникли під час війни.

На Харківщині ті люди, які займали керівні посади, виїхали з Харкова і не повернулися, за переконанням голови обласної військової адміністрації Олега Синєгубова, мають бути звільнені. Про це він сказав у розмові з «Главкомом».

«Є категорія людей, які за своїми функціональними обов’язками мали залишитися в місті Харкові, до цієї категорії належить і моя посада. Що стосується цивільних спеціальностей – лікарів, вчителів тощо – у кожного з них своя історія. Хтось рятував дітей, і після того повертався, хтось на емоціях не може якісно виконувати свої посадові обов’язки, коли справа і зліва лунають вибухи, а по вулицях їздять російські танки», – розповів Синєгубов.

Якщо говорити про відсоток людей, які б взяли російський паспорт, то особиста думка голови ОВА – це 0%, адже вони не варті нашої уваги, щоб їх зараховувати у якісь відсотки.

Наразі адміністрація Харківської ОВА працює в штатному режимі, в іншому приміщенні, частина людей працює дистанційно.

Нагадаємо, голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов заявив, що місце перебування багатьох очільників деокупованих міст невідоме.

До слова, рашисти не полишили ідею захоплення міста Харкова та Харківської області, вважає голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов. Однак наразі реалізувати вони цього не можуть.

Читайте також: Олег Синєгубов: Роботи для СБУ на звільненій Харківщині – не на один рік

Here are 10 practical recommendations and tips from Goldweb Solutions that we use in our practice.
Останні новини

Захід активно готується до застосування росією ядерної зброї проти України.

Поразка російських військ через успішний контрнаступ ЗСУ, довели російського диктатора владіміра путіна до відчаю і думок про готовність застосувати проти України ядерну зброю. США і країни НАТО готові або превентивно відвернути такий удар, або жо...

UA.NEWS

️путін втратив шанс! Він шукає вихід з війни – ЧАЛИЙ.

️путін втратив шанс! Він шукає вихід з війни – ЧАЛИЙ.

Надзвичайний і повноважний посол України у США у 2015 – 2019 роках Валерій Чалий в ефірі 24 каналу говорив про ядерний шантаж путіна, долю окупованих територій і протести в росії. Читайте до теми на сайті:

У Львові запрацювала мобільна майстерня протезування.

У Львові запрацювала мобільна майстерня протезування.

Внаслідок бойових дій, обстрілів та вибухів чимало українців мають серйозні травми та проблеми зі здоров'ям. Так, у Львові запустили мобільну майстерню протезування, аби надавати якісну допомогу й повертати нормальне життя постраждалим – як військ...

Що скаже путін у НОВОМУ ЗВЕРНЕННІ 30 вересня?

Що скаже путін у НОВОМУ ЗВЕРНЕННІ 30 вересня?

Надзвичайний і повноважний посол України у США у 2015 – 2019 роках Валерій Чалий про майбутнє звернення путіна Читайте до теми на сайті:

Звернення Зеленського за 26 вересня

Звернення Зеленського за 26 вересня

Президент України Володимир Зеленський у вечірньому зверненні до українців вкотре говорив про російську мобілізацію. Глава держави наголосив, що російське командування просто нищить своїх же солдатів. Читати на сайті:

Активні протести в Дагестані! Навіть перекривають траси.

Активні протести в Дагестані! Навіть перекривають траси.

Залужний для Time:  «Треба було, щоб у рф думали, що ми тут куримо травку і сидимо у Facebook».

Залужний для Time: «Треба було, щоб у рф думали, що ми тут куримо травку і сидимо у Facebook».

Головнокомандувач Валерій Залужний - на обкладинці журналу Time. Жовтневий номер часопису вийшов під заголовком "Генерал. Всередині українського контрудару, який змінив хід війни". Журналісти намагаються розкрити постать українського Головнокоманд...