Главком

«Главком» - всі новини України і світу. Свіжі новини політики, економіки, спорту та шоу-бізнесу.

https://glavcom.ua/

Білоруські опозиціонери заявили, що готові воювати разом із Україною.

Форум демократичних сил Білорусі підтримав Україну у війні з російським агресором

Учасники форуму білоруських демсил, який пройшов у Варшаві, звернулися до світової спільноти із закликом про допомогу Україні. Також білоруси заявили про готовність підтримати Українську державу у війні з рашистською Росією.

Білоруські опозиціонери засудили вторгнення російської армії на українську територію та злочини, вчинені окупантами в містах та селах України. Також Форум демократичних сил визнав співучасть «маріонеткового, злочинного режиму Олександра Лукашенка» у цій війні.

Учасники Форуму заявили, що білоруси готові до «солідарної із українським народом боротьбі проти спільного ворога – шовіністичного режиму Путіна».

Крім того, білоруські опозиціонери звернулися до світової спільноти із проханням надати максимальну фінансову та військову допомогу для повного відновлення територіальної цілісності та суверенітету України. Форум демсил Білорусі закликав світ забезпечити стабільне функціонування української економіки протягом війни.

Також опозиціонери Білорусі наголосили на необхідності посилення політичного та економічного тиску на Росію та режим Лукашенка у Білорусі, аж до повного фінансово-економічного ембарго, відключення усіх банків від системи SWIFT та припинення торгівельних зносин.

Нагадаємо, що Форум демократичних сил Білорусі назвав ситуацію в своїй країні фактичною окупацією і попросив допомогти білоруському народу скинути режим Олександра Лукашенка.

Останні новини
У Миколаєві лунають потужні вибухи – мер

У Миколаєві лунають потужні вибухи – мер

Міський голова Миколаєва Олександр Сєнкевич повідомив про вибухи в місті. Джерело: Сєнкевич у Telegram Пряма мова: "У місті лунають потужні вибухи! Залишайтесь в укриттях!" Деталі: Перед повідомленням мера про вибухи в місті та в усій Миколаївські...

Українська правда

Авиация орков ударила по своим в Херсонкой области

Авиация орков ударила по своим в Херсонкой области

Арестович рассказал, что русские ударили по своим Читайте также на сайте: #24Канал

2 52

Лукашенко крутит гениальную спецоперацию по дезинформации, – АРЕСТОВИЧ.

Лукашенко крутит гениальную спецоперацию по дезинформации, – АРЕСТОВИЧ.

Алексей Арестович высказал свое мнение о поведении Лукашенко Читайте также на сайте: #24Канал

Ніяк не заспокояться! Рашистська авіація вдарила по Зміїному.

Ніяк не заспокояться! Рашистська авіація вдарила по Зміїному.

Ввечері 1 липня російські літаки скинули на острів Зміїний фосфорні бомби. Су-30 вилетіли з аеродрому Бельбек. Читати на сайті: #24Канал

1

Тому, що отримали п**ди!

Тому, що отримали п**ди!

«Захищаємо своє» : Залужний показав влучну роботу польських САУ  «Краб».

«Захищаємо своє» : Залужний показав влучну роботу польських САУ «Краб».

Захищати мир в Україні та всій Європі нам допомагає озброєння, боєприпаси і техніка, надані країнами-партнерами. а відео - робота польских САУ "Краб". Джерело: #24Канал

Генерал Кривонос впевнений, що Росія не оголосить НАТО війну.

Генерал Кривонос впевнений, що Росія не оголосить НАТО війну.

“Вони провокують, інформаційно тиснуть, мають своє достатньо сильне політичне лобі у багатьох країнах Європи. Поки що це йде на рівні залякування”, - сказав Генерал Сергій Кривонос.