UA.NEWS

«UA.NEWS» - усі події в Україні та світі за останній час, найголовніше, огляди, аналітика та прогнози, читати українською

https://ua.news/ua/

Неплатоспроможні банки отримали 1,9 млрд грн: що відомо.

За січень-липень 2022 року надходження коштів до банків, що перебувають в управлінні Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО), склали 1,9 млрд гривень.
Про це повідомляє пресслужба ФГВФО, передає Укрінформ.

«Загалом за сім місяців 2022 року надходження коштів до банків, що перебувають в управлінні Фонду, склали 1 900,0 млн грн, з яких 1 505,8 млн грн надійшло від погашення цінних паперів, 312,4 млн грн – від погашення кредитів, 65,3 млн грн – від реалізації майна, 16,6 млн грн – від оренди майна», - йдеться у повідомленні. У липні 2022 року надходження коштів до банків, що ліквідуються ФГВФО, склали 162,5 млн грн. При цьому 157,3 млн грн отримано від погашення кредитів, 4,9 млн грн – від оренди майна та 0,3 млн грн – від реалізації активів. Кошти, що надходять від управління та реалізації активів (майна) неплатоспроможних банків в управлінні Фонду, спрямовуються на задоволення вимог їх кредиторів у черговості, визначеній статтею 52 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб». Раніше повідомлялося, Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) виставив на продаж головний офіс банку Земельний капітал, що перебуває у процесі ліквідації.
Також писали, Нацбанк ухвалив рішення відкликати банківську ліцензію і ліквідувати АТ «Мегабанк». АТ «Мегабанк» - перший банк, на вкладників якого поширюється норма про повне відшкодування коштів на час дії воєнного стану.
Нагадаємо, регулятор відніс АТ «Банк Січ» до категорії неплатоспроможних через невиконання зобов'язань перед регулятором.
Ось 10 практичних рекомендацій та порад від Goldweb Solutions, які ми використовуємо у нашій практиці.
Останні новини
Завдяки іранським  «балалайкам»  стали спливати коригувальники вогню в Одесі – Братчук.

Завдяки іранським «балалайкам» стали спливати коригувальники вогню в Одесі – Братчук.

Останні новини України. Оперативні актуальні новини війни і фронту. Трансляція наживо // Друзі! Наші журналісти ризикують на фронті, щоб ви, наші глядачі, підписники і весь світ дізналися правду про звірства російської "армії" в Україні. Відкрито ...

1

Зустріч звільнених азовців з родинами: неймовірно сильне відео.

Зустріч звільнених азовців з родинами: неймовірно сильне відео.

У Туреччині захисники "Азовсталі", нещодавно звільненими з російського полону, зустрілися зі своїми родинами. Зверніть увагу:

Парламентський день 03.10.2022

Парламентський день 03.10.2022

Робота народних депутатів України у програмі Парламентський день Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж: #ТелеканалРада #ПарламентськийДень #РадаОнлайн

Путін вже попрощався з Луганщиною / Прорив біля Херсона / У Росії божевільна паніка – НАРОЖНИЙ.

Путін вже попрощався з Луганщиною / Прорив біля Херсона / У Росії божевільна паніка – НАРОЖНИЙ.

ЗСУ йдуть в контрнаступ! Оперативні новини тут - Військовий експерт Павло Нарожний розповів 24 каналу, що відбувається на українських фронтах. Водночас він висловився щодо становища Путіна через мобілізацію. Також читайте на сайті:

План Путіна провалюється! УДАРІВ по ТЕЦ взимку не буде?.

План Путіна провалюється! УДАРІВ по ТЕЦ взимку не буде?.

Наш канал зі стрімами: Експрацівник СБУ Іван Ступак в ефірі 24 каналу говорив про провал плану путіна. Удари по Україні "під загрозою". Читайте до теми на сайті:

️Подоляк і Мельник потужно відповіли Маску

️Подоляк і Мельник потужно відповіли Маску

Стеж за новинами в Telegram 24 каналу - Радник глави Офісу Президента України Михайло Подоляк у своєму твітері відповів Маску списком власних пропозицій. Зверніть увагу на сайті: