Патріот Донбасу

«Патріот Донбасу» - новини Донбасу та всієї України. Неполітичне друковане видання

https://donpatriot.news

Львівський школяр написав мультипредметний тест абсолютно без помилок.

Львів'янин Артем Краєвський написав мультипредметний тест абсолютно без помилок. Він набрав максимальні 600 балів сумарно за підсумками тестів з української мови, історії України та математики.

Як йому це вдалося і які методики він застосовував при підготовці, розповіли в "Суспільне".

Артем Краєвський закінчив класичну гімназію при ЛНУ імені І.Франка. На мультипредметний тест він йшов впевнено і виконав всі завдання за 50 хвилин і це при тому, що на виконання завдань було відведено 2 години.

"Найлегшою була історія. Я її зробив, здається, за 7 хвилин. Ну, там було легко ... Спочатку я вийшов, трошки "сплакнув" від щастя. А потім вийшов із самого центру оцінювання і розповів усім! У дворі вже чекали мої друзі, мої батьки", - поділився емоціями Артем.

Львівський школяр написав мультипредметний тест абсолютно без помилок: як йому це вдалося

Мама випускника розповіла, що була впевнена в його знаннях. Тому для неї такий результат Артема не став несподіванкою, а скоріше - результатом очікувань.

"Ми намагалися його підтримувати та не заважати. У нього була своя стратегія: що він буде писати першим, що буде писати наступним. Тобто, ми зі своїми порадами особливо не влазили. Знали, що він сам все зробить так, як вважає за потрібне і це буде правильно", - розповіла мама Артема Олена Дорошева.

У гімназії теж пишаються успіхами свого випускника. Визнають, що щорічно у них бувають випускники, які набирають максимальні 200 балів з ЗНО, але з одного предмету.

"Щоб відразу з трьох предметів 200 балів - такого, здається, ще не було на моїй пам'яті. Артем постійно був як старанний учень. Він весь час був відмінником. Щороку, пам'ятаю, йому вручали стипендію, починаючи з 5 класу. Він дуже активний, був старостою класу", - розповів директор гімназії Юрій Джала.

Сам же Артем каже, що він принципово вирішив залишитися вчитися в Україні. Планує навчатися на системному аналізі.

До речі, він не єдиний випускник у Львові та області, який отримав максимальний результат на національному тестуванні. Але остаточні результати повідомлять тільки у вересні.

For this year’s trends, we have gathered some of the classic as well as future features that we believe will be the biggest UX trends in 2022.
Останні новини
Вночі росіяни завдали масштабного ракетного удару по Харкову: під обстрілами опинились 5 районів міста.

Вночі росіяни завдали масштабного ракетного удару по Харкову: під обстрілами опинились 5 районів міста.

У вівторок, 16 серпня, війська російських окупантів масовано обстріляли ракетами п'ять із дев'яти районів Харкова. Інформація про постраждалих не надходила. Про це повідомив міський голова Харкова Ігор Терехов. "Вночі о 02:15 обстріляно од...

Патріот Донбасу

Росія заявила про небезпеку поїздки делегації МАГАТЕ через Київ.

Росія вважає, що поїздка делегації МАГАТЕ на Запорізьку АЕС через Київ, а потім через лінію зіткнення є небезпечною. Джерело: заступник директора департаменту з питань нерозповсюдження та контролю за озброєннями МЗС РФ Ігор Вишневецький, цитує ТАС...

Українська правда

В захопленому Мелітополі окупанти влаштували пастки для партизанів на пересувних блокпостах.

В місті підірвано штаб "Єдиної Росії", сервісний центр, де видають фейкові водійські посвідчення. Є безліч випадків, коли партизани виселили колаборантів з їх будинків і відправили "відпочивати" до лікарень.

Дзеркало Тижня

ядерный шантаж кремля полностью отвергнут, – ПИОНТКОВСКИЙ @Андрей Пионтковский.

ядерный шантаж кремля полностью отвергнут, – ПИОНТКОВСКИЙ @Андрей Пионтковский.

Публицист Андрей Пионтковский на ютубе 24 канала заявил, что у владимира путина сейчас очень тяжелое положение. Его ядерный шантаж полностью отвергнут. Читайте к теме на сайте: #24Канал

путин понимает, что Эрдоган его обманет, – ПИОНТКОВСКИЙ @Андрей Пионтковский.

путин понимает, что Эрдоган его обманет, – ПИОНТКОВСКИЙ @Андрей Пионтковский.

Публицист Андрей Пионтковский на ютубе 24 канала прокомментировал последние события вокруг переговоров россии и Турции. По его словам, путин понимает, что Эрдоган его обманет. Читайте до теми на сайті: #24Канал

Давят на переговоры? Почему рф спешит с  «референдумом»  @Alexey Arestovych.

Давят на переговоры? Почему рф спешит с «референдумом» @Alexey Arestovych.

#24Канал

2 1

Новые заявления Путина! Комментарий Арестовича @Alexey Arestovych.

Новые заявления Путина! Комментарий Арестовича @Alexey Arestovych.

#24Канал

️путину отчаянно необходимо прекращение огня, – ПИОНТКОВСКИЙ @Андрей Пионтковский.

️путину отчаянно необходимо прекращение огня, – ПИОНТКОВСКИЙ @Андрей Пионтковский.

Публицист Андрей Пионтковский на ютубе 24 канала заявил, что путину сейчас очень нужно прекращение огня. Он также предположил, что в противном случае Россию может ожидать катастрофа. Читайте к теме на сайте: #24Канал

Арестович та Подоляк прокоментували чутки про  «війну»  між ними.

Арестович та Подоляк прокоментували чутки про «війну» між ними.

Радники голови Офісу президента Олексій Арестович та Михайло Подоляк записали спільне жартівливе відеозвернення. У ньому вони пожартували про "війну" між собою та відреагували на чутки про скандали. #24Канал