Гаазький арбітраж відмовив РФ у перегляді питання юрисдикції за «кримським» позовом Приватбанку.

Справу було розпочато 2015 року за порушення РФ зобов'язань щодо банку в Криму.

Постійна палата арбітражного суду в Гаазі відмовила Російській Федерації у вимозі перегляду питання юрисдикції за позовом Приватбанку про експропріацію його активів в Криму, повідомила пресслужба банку в п'ятницю, 13 вересня.

"2 вересня 2019 року Постійна палата арбітражного суду в Гаазі у справі щодо захисту інвестицій проти Російської Федерації, відмовила Російській Федерації у вимозі перегляду вирішених питань щодо юрисдикції провадження та порушених зобов'язань, як зазначено у Проміжному арбітражному рішенні від 24 лютого 2017 року та Частковому арбітражному рішенні від 4 лютого 2019 року", - йдеться в повідомленні банку.

Справа в арбітражі було розпочато ПриватБанком 13 квітня 2015 року за порушення РФ зобов'язань щодо Приватбанку за активами в Криму за угодою про заохочення та взаємний захист інвестицій, укладених між Україною і Російською Федерацією. РФ не брала участі у справі до винесення арбітражним судом зазначених рішень. Зараз РФ призначила своїх представників у суді, і судове провадження продовжить свій перехід до наступного етапу.

Читайте також: НБУ подав зустрічний позов до Коломойського по справі Приватбанку

Як повідомлялося, в червні-2019 заступник голови правління банку Галина Пахачук повідомила, що ПриватБанк оцінює свої втрати в результаті анексії Криму в $ 9 млрд. "Позов подано на суму понад $ 1. Але, якщо загалом оцінити втрати, то я вважаю, що банк втратив понад $ 9 млрд — це валютна позиція, це кредити", - заявила Пахачук.

Новини по темі

Оператор газосховищ України повідомив про арешт своїх рахунків і майна.

Приватним виконавцем було відкрито виконавче провадження по стягненню коштів з Укртрансгазу на користь іншої компанії

1

У Херсонський морський порт інвестують 300 мільйонів гривень.

Компанія "Рисоіл-Херсон" вкладе більше 18 млн грн в місцеву інфраструктуру

1

До Українського фонду стартапів подали понад 300 заявок.

Переможці отримають гранти на 25 чи 50 тисяч доларів.

1

Зростання безробіття в грудні пояснюється сезонними факторами - Мінекономіки.

За три роки кількість зареєстрованих безробітних знизилася на 150 тисяч

2

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie