На Черкащині правоохоронці заблокували відкриття нової амбулаторії, хоча у старій нема обладнання та дме з вікон – подробиці.

Ніде приймати пацієнтів, хоча збудована нова амбулаторія. У Медведівці на Черкащині вже рік медики не можуть перейти у нову будівлю, натомість змушені тіснитися у старому холодному приміщенні без обладнання. Не можуть заселитися, бо прокуратура почала розслідування: за документами на будівництво витратили 9 мільйонів, а керівництво громади порахувало, що реальна сума вдвічі менша. Куди поділися кошти та скільки ще громада лишатиметься без гідної медустанови – знає журналістка "5 каналу" Яни Лимаренко.

Комп'ютер завантажується щонайменше 15 хвилин, а потім усе одно повноцінно не працює. Медична сестра намагається ввести дані пацієнта, техніка не слухається.

"Я чекала одного разу 30 хвилин, встала і пішла, скупилась в магазині, повернулася назад, не стало інтернету. Я на тому і пішла додому", – розповіла жителька Медведівки Ніна Суxат.

У цій амбулаторії медсестра Людмила працює більш як 40 років, каже, оновлювати тут треба не лише комп'ютери. Медична техніка часто несправна, а лабораторії для аналізів узагалі немає. Саме приміщення старе, а взимку з вікон – дме.

"Апаратура дуже стара, її вже давно потрібно списати, кабінетів у нас не вистачає, не вистачає кабінета щеплення, думали робити кабінет щеплення, тепер треба робити ковідний ізолятор, немає", – розповіла медсестра Людмила Тараненко.

Лікувати пацієнтів медики могли б уже рік у новій амбулаторії, її побудували поруч зі старою ,але сучасна медклініка досі на замку

Тут сучасний ремонт, великі кабінети, уже придбане медичне обладнання для лікування пацієнтів та дослідів у лабораторії, але все це – досі запаковане у коробках.

Амбулаторію завершили будувати торік, на все витратили 9 мільйонів гривень. Мільйон – із бюджету громади, решта з державного.

Та от відчинити двері нової амбулаторії не вийшло – правоохоронці почали розслідування.

Уже рік справою займається обласна прокуратура. Кажуть, зараз мають 30 проваджень щодо розкрадань при будівництві амбулаторій. Їх майже одночасно звели в різних громадах на Черкащині, і скрізь – підозри у розкраданнях.

"На сьогоднішній день дійсно призначено судово-будівельні експертизи по ряду об’єктів і тривають ці експертизи близько року, оскільки об’єкти не маленькі, вони будувалися з нуля, тому такі об'ємні експертизи треба", – пояснив начальник відділу управління Черкаської обласної прокуратури Антон Греков.

Скільки триватиме слідство – у прокуратурі не кажуть, як не називають і підозрюваних у справах. А невдовзі зима і лікуватися у старій Медведівській амбулаторії пацієнтам буде ще більш нестерпно.

Яна Лимаренко, Олександр Лісовий, Черкаська обалсть, "5 канал"

Як повідомляв 5.UA, в одеській лікарні стався спалах коронавірусу серед пацієнтів.

5 канал

«5 канал» - актуальні, ексклюзивні та останні новини і відеосюжети, інтерв'ю з цікавими людьми, політиками, зірками та багато іншого з життя України та світу

https://www.5.ua/

Зеленський ще остаточно не визначився, –  «слуга народу»  Фролов про ймовірну відставку Тарана.

Зеленський ще остаточно не визначився, – «слуга народу» Фролов про ймовірну відставку Тарана.

У ЗМІ у вересні з'явилася інформація про те, що міністра оборони Андрія Тарана можуть відправити у відставку. Однак щодо цього питання Володимир Зеленський ще остаточно не визначився. ~ Підписатись на Вєсті ~ ~ Підписатись на Знаєм24 ~ 24 Канал он...

1

Поставити Путіна в незручну ситуацію, – Фурса про знижку для Росії на транзит газу.

Поставити Путіна в незручну ситуацію, – Фурса про знижку для Росії на транзит газу.

Україна пропонує Росії знижку у 50% на транзит газу. Якщо країна-агресорка погодиться – ціна на нього може суттєво впасти. ~ Підписатись на Вєсті ~ ~ Підписатись на Знаєм24 ~ 24 Канал онлайн – 24 Канал у Facebook – 24 Канал у Instagram – 24 Канал ...

1 25

Дуже ефективно, – Комісаренко виступив за змішування вакцин.

Дуже ефективно, – Комісаренко виступив за змішування вакцин.

Вакцинація наразі є єдиним шляхом ефективної боротьби з коронавірусом. Але до цього треба звичайно додати і протиепідеміологічні заходи. Читати на сайті:

«98% пацієнтів – невакциновані»: страшні кадри коронавірусу в Харкові.

«98% пацієнтів – невакциновані»: страшні кадри коронавірусу в Харкові.

В Україні за добу від коронавірусу померли 330 пацієнтів, захворіло майже 15 тисяч осіб. У багатьох регіонах лікарні переповнені, а лікарі "швидкої" за день обслуговують десятки пацієнтів. Спецрепортаж про те, як хворих на коронавірусну хворобу ря...

«Схитрувати не вийде» : До яких обмежень готуватися мешканцям Києва у разі  «червоної»  зони /включення.

«Схитрувати не вийде» : До яких обмежень готуватися мешканцям Києва у разі «червоної» зони /включення.

Київ за кілька днів може перейти до "червоної» зони карантину. Прогнозує столичний голова Віталій Кличко. У п'ятницю Комісія з надзвичайних ситуацій мала узгодити точну дату, натомість затвердила перелік протиепідемічних обмежень, які запровадять ...

Олександр Пономарів - законодавець сучасної культури мови - ГЕН УКРАЇНЦІВ з Іриною Фаріон.

Олександр Пономарів - законодавець сучасної культури мови - ГЕН УКРАЇНЦІВ з Іриною Фаріон.

Мовознавець лицарського гарту, законодавець сучасної культури мови, кодифікатор правописних норм, перекладач, журналіст, професор, академік та розвінчувач ліберального гасла "єдина країна - єдіная страна". Про Олександра Пономарева - ідеолога агре...