Суд у Таїланді виправдав Рибку і Леслі у справі щодо незаконної трудової діяльності

Гордон
Суд у Таїланді виправдав Рибку і Леслі у справі щодо незаконної трудової діяльності

Суд у таїландському місті Паттайя виправдав модель Анастасію Вашукевич (Настю Рибку) і "секс-інструктора" Олександра Кирилова (Алекса Леслі), повідомив "РИА Новости" адвокат Саттхапхон Сійотха.

Окрім Рибки і Леслі у справі щодо незаконної підприємницької та трудової діяльності було виправдано ще шістьох громадян Росії та Білорусі.

Адвокат додав, що "вони, як і раніше, підлягають депортації до країн громадянства, однак покинути Таїланд поки що не зможуть, оскільки щодо них триває слідство у справі про організацію надання послуг сексуального характеру у складі злочинної групи".

За словами Сійотхи, у справі про групове сутенерство його підзахисним загрожують тривалі тюремні строки.

Продовження запобіжного заходу для Леслі і Рибки у цій справі суд розгляне 24 квітня.

25 лютого поліція Таїланду затримала Рибку і Леслі за незаконне проведення "секс-тренінгу" у Паттаї.

27 лютого Рибка вийшла на зв'язок і пообіцяла видати американській пресі "відсутні пазли", що підтверджують зв'язок російських депутатів із політтехнологом Полом Манафортом і президентом США Дональдом Трампом і "всім цим галасом на виборах у США".

28 лютого Рибка і Леслі попросили політичного притулку у США.

5 березня посольство США в Білорусі заявило, що Рибка може претендувати лише на статус біженця.

6 березня модель заявила, що записала від 16 до 18 годин розмов бізнесмена Олега Дерипаски з різними співрозмовниками, під час яких лунала тема президентських виборів у Штатах 2016 року.