«Нація почала відроджуватися, коли піднявся потужний волонтерський та добровольчий рух» – Порошенко привітав з річницею ГО «Справа Громад» .

Українська нація по-справжньому почала відроджуватися починаючи з 2014 року, коли потужний волонтерський та добровольчий рух піднявся на захист своєї держави. Про це сказав п'ятий президент України, лідер партії "Європейська Солідарність" Петро Порошенко.

Лідер "ЄС" привітав із першою річницею активістів громадської організації "Справа Громад".

Він зазначив, що зараз знову патріотичне громадянське суспільство змушене захищати державу від реваншу, некомпетентної влади та руйнації здобутків попередніх років. Саме тому з початку епідемії коронавірусу і ГО "Справа Громад", і Фонд Порошенка, і активісти партії "Європейська Солідарність" розпочали широку благодійну кампанію, щоб захистити перш за все лікарів, людей із вразливих груп, військових та ветеранів.

"Я твердо вважаю, що починаючи з 2014 року почала насправді відроджуватися українська нація. Кажуть, що зараз армійці починають розривати контракти, бо їм рік не підвищували грошове забезпечення. Влада не поважає армію. Люди не відчувають себе, що вони головні в цій країні. Це жах. Руйнується те, що ми будували. Коли це почалося? Тоді, коли несподівано вони скасували парад. Як це можна пояснити? Бо парад – це Порошенко? Ні. Парад – це Україна", – наголосив п'ятий президент.

Він також додав: "У нас попереду – випробування. Але зараз ми робимо фантастичні речі. Ми кожну п'ятницю і суботу збираємося тут. Це неймовірний гарний фон для святкування річниці "Справи Громад". Бо у нас там костюми, тут набори, тут окуляри, тут все. Бо це і є наше життя, це не є показуха. Ми беремо і підставляємо своє плече – не владі, а народу".

Лідер "ЄС" також зауважив, що медики, яких від початку епідемії влада залишила беззахисними перед хворобою, не приховують свого розпачу і розчарування.

"Вони спочатку сором'язливо, а потім "дайте і нам, будь ласка. Нас обдурюють. Ми вже три тижні чекаємо, а нам нема з чим виходити до хворих виходити. О, вас, що і пульсоксиметри є, і рентген апарати, і ШВЛ відремонтували, і маски у вас є? А де ж ви це все берете?", – сказав Порошенко.
Він також зауважив, що "Справа Громад" – небайдужі люди": "Ми навчилися цьому у 2014 році. Ми знаємо, як захистити. "Справа Громад" є фантастичною організацією. Хто прийшов сюди волонтерити, точно знайде, що тут робити. Заходьте і привносьте той дух фантастичний, який є в "Справі Громад".

"Справі Громад" – рік. Багато це чи мало? Для того, щоб робити гарні справи – це мало, тому що їх треба робити постійно. Але ми всі переконалися, скільки поганого можна встигнути зробити за рік. Саме рік тому ми відчули потребу створити організацію, яка об'єднає небайдужих людей, активних людей, яким є різниця, куди буде рухатися країна, як вона розвиватиметься, як буде називатися вулиця і майданчики, якою мовою ми будемо говорити, яке майбутнє ми збудуємо своїм дітям", – зазначила Марина Порошенко.

І також додала: "Одна людина нічого не може зробити, але коли таких "воїнів добра" збирається сотні і тисячі – це потужна сила. Це та сила, яка може відстоювати свою думку. Це та сила, яка може об’єднатися і протягнути руку допомоги тим, хто потребує цієї допомоги.
Я хочу подякувати кожному, хто долучився до "Справи Громад". Гарних справ і щасливого майбутнього".

Нагадаємо, 6,5 тис. продуктових наборів за добу зібрали активісти у Відкритому офісі партії "Європейська Солідарність". Загалом зусиллями Фонду Порошенка, волонтерів, благодійників зібрані 25 тис. продуктових наборів.

Новини по темі

Астролог: 7 июля - гармоничный день, когда всё уравновешено.

Астролог: 7 июля - гармоничный день, когда всё уравновешено

1

У мережі показали кота, який вижив після прання у машинці.

Кіт 24 години перебував на лікуванні у ветеринарній клініці

2 1

Ми йдемо в епоху «цифрових індивідів» . Це проблема

Карантин та соціальна дистанція запрошують нас по-новому дивитися на вічну гру "душі" та "тіла", бо виявляється, що ми є людьми, зокрема, і завдяки своїй тілесній присутності. Якої стає все менше і менше.

2

Україну чекають серйозні лиха через зміни клімату. Докладний прогноз

Середнє підвищення температури в країні відбувається більш інтенсивно, ніж у Європі

1 1

У посольстві роз'яснили порядок транзитного в'їзду українців до Угорщини.

Наразі діє заборона в'їзду до Угорщини громадян України, але для транзитних поїздок в'їжджати в країну можна за умови виконання низки вимог

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie