Дубілет показав, наскільки стало менше «макулатури» в Кабміні.

Міністр продемонстрував графік, що показує кількість документів, які міністерства та інші центральні органи надіслали одне одному в паперовій формі, передає "Економічна правда".

"Ми з 1 жовтня заборонили надсилати документи не в електронній формі (за винятком випадків, коли папір передбачено законом).

Як бачите, коли ти щось забороняєш, це не означає, що воно зникає автоматично. З другого жовтня ми почали адресно спілкуватися з усіма, хто продовжував слати папір. Раз на засіданні Кабміну я навіть показував антирейтинг.

Втім, перевести в електронну форму документообмін – це набагато легше, ніж документообіг всередині органів. Тут теж кипить робота. Буду тримати в курсі".

Нагадаємо, що Радник мера Києва Віталія Кличка Максим Бахматов заявив, що аби замінити маршрутки на комфортні та сучасні автобуси, знадобиться 5-10 років.

Новини по темі

САП готова скласти обвинувачення у справі про розкрадання $20 млн з Ощадбанку.

Спеціалізована антикорупційна прокуратура ухвалила рішення про достатність доказів для складання обвинувального акта у справі щодо заволодіння 20 млн доларів Ощадбанку.

2

Куди і як часто подорожують українці (опитування)

Кількість внутрішніх подорожей Україною зменшилась: цьогоріч цей показник знизився до 56%.

3

Влада повинна знайти компроміс з бізнесом щодо реструктуризації «зеленого» тарифу.

Ретроспективне зниження "зеленого" тарифу в односторонньому порядку з боку держави негативно вплине на інвестиційний клімат в Україні - потрібно знайти компроміс з бізнесом. Про це заявив керуючий партнер Capital Times Ерік Найман.

3

Нацкомiciя з тарифiв запропонувала свiй варiант ставок «зеленого» тарифу.

НКРЕКП не пiдтримує прописаний у законопроєктi №2543 сценарій реструктуризації "зеленого" тарифу та запропонує свiй варiант ставок "зеленого" тарифу.

2

МВФ не зміг назвати дату ради директорів для затвердження нової програми для України.

Дата засідання ради директорів Міжнародного валютного фонду для затвердження нової трирічної програми EFF для України на $5,5 млрд поки що невідома, проте в кожному разі цьому має передувати виконання Києвом попередніх умов (prior actions).

1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie