Трамп: "Росія не збила жодної ракети, випущеної по режиму Асада у Сирії"

5 канал 4
Трамп:

Росії не вдалося збити жодної ракети, випущеної США та їх союзниками по об'єктах у Сирії. Про це заявив американський президент Дональд Трамп 17 квітня під час візиту до штату Флорида.

"Можна почути повідомлення, що вони збили 40 ракет чи 50. Вони не збили жодної", – цитує Трампа "Голос Америки".

"Їх обладнання не спрацювало", – додав очільник Білого дому.

Зауважимо, що раніше режим Асада заявив про успішне збиття значної кількості випущених по об'єктах у Сирії ракет. При цьому у Пентагоні заявили, що сирійці спробували завдати удару у відповідь вже після завершення ракетного удару, але той виявився неефективним.

Нагадаємо, 14 квітня більше сотні крилатих ракет випустили збройні сили США по сирійських військових об'єктах у відповідь на застосування в Думі хімічної зброї. Союзниками Сполучених Штатів виступили Франція та Велика Британія. Бомбардування тривало 50 хвилин. Під час атаки задіяли два кораблі ВМС США у Червоному морі, тактичну авіацію над акваторією Середземного моря, а також американські стратегічні бомбардувальники, підняті з авіабази міжнародної коаліції, яка розташована у провінції Хомс. Американські військові потому відзвітували: усі ракети досягли цілі.

Дивіться також фотогалерею за темою: