Марченко розкритикував Степанова: Він веде себе як персонаж з «12 стільців».

Глава Мінфіну Сергій Марченко розкритикував очільника МОЗ Максима Степанова за погане планування заходів для боротьби з коронавірусом, при цьому він допустив збільшення витрат на медицину у бюджеті-2021.

Про це він сказав в інтерв'ю Lb.ua.

"Є можливість такого сценарію (коригування бюджету або макропоказників - ред.), оскільки є потреба закрити кілька питань по медицині. Ми будемо обговорювати з МВФ і з іншими партнерами можливість незначної корекції бюджету. У бік збільшення витрат на медицину", - заявив Марченко.

"Там не тільки проблема в вакцинах. Є ряд інших питань, які потрібно вирішити. Ось в чому проблема у мене зі Степановим? Він веде себе як персонаж з "12 стільців". "Вранці гроші - ввечері стільці, увечері гроші - вранці стільці, але гроші вперед". Ось так і Степанов.

У нього завдання забюджетивутися максимально, користуючись тим, що у нас ковід, у нас проблеми, у нас люди вмирають і потім на цій риториці вирішувати ті проблеми, які необхідно. Я вважаю, що це абсолютно неправильно. Потрібно спочатку запропонувати план, показати, вирішення проблеми, а для цього достатньо часу було, а потім вже намагатися міністру фінансів чи уряду ставити питання з приводу пошуку коштів. А підхід поки що такий - спочатку гроші, а потім я буду вам боротися з ковідом. Так питання ставити не можна", - підкреслив Марченко.

При цьому він згадав про невитрачені кошти Фонду боротьби з COVID-19 за підсумками 2020 року.

"Ми максимально допомагаємо (розмова відбулася до рішення про виділення коштів на закупівлю вакцин - ред.). Це ж не про Степанова, це про країну і про людей.

Ми на Кабміні часто з'ясовуємо стосунки, і це нормально, тому що у мене є що запитати у нього, зокрема, по залишкам минулого року. Він вибивав, вибивав гроші, а в підсумку вийшли залишки, які не використано", - додав міністр фінансів.

Нагадаємо:

Кабмін 14 квітня ухвалив постанову, якою виділив МОЗ додатково 6,5 млрд грн на закупівлю вакцин за рахунок зменшення обсягу видатків за програмою "Реалізація програми державних гарантій медичного обслуговування населення" на цю ж суму.

Українська правда

«Українська правда» - новини про Україну

https://www.pravda.com.ua/

«Кров була всюди» : поліцейська бійка у Дніпрі. Що спричинило конфлікт і чим все закінчилося

«Кров була всюди» : поліцейська бійка у Дніпрі. Що спричинило конфлікт і чим все закінчилося

Бійка копів у приміщенні управління поліції. Патрульний із Дніпра звинувачує свого керівника і ще двох колег у побитті. Мовляв, ті напали, коли він намагався зняти на відео незаконно виписане дисциплінарне покарання. Чоловік запевняє: на нього тис...

«Зайшов міністром, а вийшов безробітним» : Рада звільнила Степанова з посади глави МОЗ.

«Зайшов міністром, а вийшов безробітним» : Рада звільнила Степанова з посади глави МОЗ.

Верховна Рада відправила у відставку міністра охорони Максима Степанова. Не допомогли ані виправдання, ані обіцянки. Якщо раніше Степанова критикувала лише опозиція, то нині - жоден "Слуга народу" не проголосував проти. Наскільки емоційним було об...

1 2

І в Ізраїля, і в України однакова війна, ProНовини, 18 травня 2021 року.

І в Ізраїля, і в України однакова війна, ProНовини, 18 травня 2021 року.

У випуску "Pro новини" за 18 травня – загострення ізраїльсько-палестинського конфлікту; відставка Степанова, Криклія і Петрашка; Читати на сайті:

Здобутки та провали Степанова, Криклія і Петрашка, яким вказали на двері, Підгорає.

Здобутки та провали Степанова, Криклія і Петрашка, яким вказали на двері, Підгорає.

Наприкінці минулого тижня стало відомо, що у відставку подали ті, хто туди аж ніяк не збирався. Мовиться про міністра економіки Ігоря Петрашка та міністра інфраструктури Владислава Криклія. Однак звільнення з посади чекало ще й на очільника МОЗ Ма...

У Індії загинули 27 людей через циклон  «Тауктае»

У Індії загинули 27 людей через циклон «Тауктае»

У західній частині Індії через циклон "Тауктае" загинули 27 людей. Зі штату Гуджарат евакуювали приблизно 200 тисяч мешканців. 24 Канал онлайн – 24 Канал у Facebook – 24 Канал у Instagram – 24 Канал у Twitter – 24 Канал у Telegram –

1 1

Окупанти влаштували провокації біля Новотошківського.

Окупанти влаштували провокації біля Новотошківського.

Біля Новотошківського знову стріляли. Окупати відкрили вогонь удень, коли до захисників завітала знімальна група "5 каналу". Яку зброю застосували бойовики та чи відповіли українські бійці? Репортаж Вікторії Ковальової. Підпишіться і натисніть , щ...