УНІАН

«УНІАН» - читайте ТОП-новини політики в Україні та світі, найостанніші політичні новини від інформаційного агентства УНІАН.

https://unian.ua/

У Чернівецькій області батько відмовився віддавати чотирьох дітей до школи, бо «вони - не раби».

Чоловік каже, що живе у діалозі з природою / Фото: газета «Карпати»

Чоловік каже, що живе у діалозі з природою / Фото: газета «Карпати»

У Чернівецькій області Путильський районний суд оштрафував на 850 гривень батька чотирьох дітей, який відмовився віддавати їх до школи через "негативний вплив на їхній розвиток".

Про це йдеться у відповідній постанові суду від 8 листопада.

Відповідач, житель Конятинської громади Вижницького району Дмитро Поп’юк на судовому засіданні повідомив, що веде спосіб життя, наближений до природнього, та вбачає у соціумі негативний вплив на розвиток і виховання своїх дітей. З такої мотивації в цьому навчальному році батько відмовився від освітніх послуг, які діти могли раніше отримувати в місцевому навчальному закладі.

Окрім того, чоловік розповів про свій спосіб життя, який полягає у діалозі з природою. За словами Поп’юка, він визнає лише "природний закон життя, який не має права переступати ніхто". Також відповідач додав, що суспільство "переступило цей закон, створивши інші закони – соціальні".

Читайте також На Рівненщині чоловіку винесли вирок за зґвалтування 13-річної падчерки, яка народила від нього На запитання судді, чому діти Поп’юка не відвідують школу, відповідач дав таку відповідь: "Мої діти мають повний вибір. Вони – не раби. Вони нікому нічого не повинні".

Разом з тим на репліку судді про те, що він як батько дітей, зобов’язаний забезпечити їх освітою, відповідач сказав: "Вони отримують сімейну освіту. А це вище, ніж освіта соціальна. Я відмовився від школи. Я свідомо написав заяву – "відмовляюся від соціального навчального впливу на формування свідомості моїх дітей".

Дружина Дмитра на судовому засіданні сказала, що, коли їхній старший син був у десятому класі, в Конятинській школі його побили під час шкільної перерви.

Путильський районний суд визнав Поп’юка винним у скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 184 КУпАП (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей). На чоловіка накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 850 грн.

Також з відповідача буде стягнуто судовий збір у розмірі 454 грн. Постанова може бути оскаржена в апеляційному порядку упродовж десяти днів з дня винесення постанови.

Раніше повідомлялося, що в одному з дитячих садочків Черкас знущалися з дітей з проблемами розвитку.

Вас також можуть зацікавити новини

Автор: Микола Кобилюк

Новини по темі
Бізнесмен розповів цікаві подробиці про батьків хлопця, який влаштував смертельну ДТП у Харкові.

Бізнесмен розповів цікаві подробиці про батьків хлопця, який влаштував смертельну ДТП у Харкові.

Микола Харківський, який влаштував смертельну ДТП у Харкові, отримає реальний термін, незважаючи на те, що його батьки мають необхідні зв’язки. Таку заяву виданню “Телеграф” зробив харківський бізнесмен Юрій Сапронов. За його сло...

Народна Правда

Брифінг 02.12.2021 Едуард Прощук

Брифінг 02.12.2021 Едуард Прощук

Брифінг народного депутата України Едуарда Прощука Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж:

Брифінг 02.12.2021 Дмитро Костюк

Брифінг 02.12.2021 Дмитро Костюк

Брифінг народного депутата України Дмитра Костюка Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж:

Зеленський призначив 28 суддів на посади - На цю хвилину.

Зеленський призначив 28 суддів на посади - На цю хвилину.

~ Підписатись на Вєсті ~ ~ Підписатись на Знаєм24 ~ 24 Канал онлайн – 24 Канал у Facebook – 24 Канал у Instagram – 24 Канал у Twitter – 24 Канал у Telegram – #24Канал

Ніякої містики: у селі на Рівненщині на одній вулиці народилися 6 пар близнюків.

Ніякої містики: у селі на Рівненщині на одній вулиці народилися 6 пар близнюків.

Шість пар близнюків, і всі хлопчики, народились на одній вулиці у селі Колоденка на Рівненщині. Діти з'явилися на світ у різних родинах, із періодичністю майже рік. Із чим навалу близнят та двійнят пов'язують місцеві? Та як такий феномен пояснюють...

Мешканці Станиці Луганської розповіли про цинічний обстріл бойовиків.

Мешканці Станиці Луганської розповіли про цинічний обстріл бойовиків.

Прокуратура відкрила кримінальну справу через обстріл Станиці Луганської. Бойовики пошкодили залізничне ДЕПО, 4 будівлі підприємства та 1 житловий будинок. Залізничники досі оговтуються від пережитого. Читати на сайті:

Брифінг 02.12.2021 Михайло Цимбалюк

Брифінг 02.12.2021 Михайло Цимбалюк

Брифінг народного депутата України Михайла Цимбалюка Підписуйтесь на канал та натискайте на дзвоник, аби бути в курсі усіх актуальних тем у Парламенті. Долучайтесь до наших соцмереж: