Mind.ua

«Mind.ua» - читайте актуальні новини економіки на сайті Mind.ua. Головні новини фінансів за сьогодні. Останні новини бізнесу. Свіжі новини валютного ринку. Новини стартапів та бізнес ідеї

https://mind.ua/

Німеччина вперше купила сірчисту нафту в США – Reuters.

Що сталося. Танкер США з сірчистою нафтою вперше прибув у німецький порт «Росток» минулого тижня на тлі пошуку в Німеччині альтернативи російської Urals.

Джерело . Про це повідомляє Reuters.

Деталі . Нагадаємо, що ввезення російської нафти до Європи буде заборонене у 2023 році.

Американський танкер Capricorn Sun був зафрахтований британським концерном Shell і завантажив нафту біля узбережжя Луїзіани.

За оцінкою аналітиків, судно могло перевозити близько 570 000 барелів нафти.

Нафтовий термінал у «Ростоку», куди прибув танкер, з'єднаний трубопроводом з двома нафтопереробними заводами у містах Шведт і Лойна з потужністю 233 000 і 240 000 барелів на добу відповідно.Варто зауважити, що нафтопереробний завод Schwedt належить російській державній нафтовій компанії «Роснефть».

До цього і Schwedt, і Leuna продовжували отримувати основний сорт російської сирої нафти Urals через трубопровід «Дружба».

Бекграунд. Нагадаємо: в кінці грудня Німеччина, як і більшість країн ЄС, має відмовитися від російської нафти. Європейські нафтопереробні заводи планують замінити її сировиною з Норвегії, Саудівської Аравії, Великої Британії та США.

Кращі інструменти для створення інтерфейсу користувача, ці інструменти допоможуть вам зробити це швидше та ефективніше, позбавивши необхідності зно...
Останні новини

Референдум на Кубі підтримав одностатеві шлюби

На національному референдумі кубинці підтримали одностатеві шлюби та можливість ними усиновлення дітей. Джерело: Reuters із посиланням на національну виборчу комісію Куби Деталі: Понад 3,9 мільйона виборців проголосували за ратифікацію "сімейного"...

Українська правда

Утечки на  «Северных потоках» : комментарий Аретовича @Alexey Arestovych.

Утечки на «Северных потоках» : комментарий Аретовича @Alexey Arestovych.

Грузія масово пропускає росіян, а кавказцям кажуть  «досвідос»  – Іслам Бєлокієв.

Грузія масово пропускає росіян, а кавказцям кажуть «досвідос» – Іслам Бєлокієв.

Іслам Бєлокієв, речник добровольчого чеченського батальйону ім. Шейха Мансура, блогер Друзі! Наші журналісти ризикують на фронті, щоб ви і весь світ дізналися правду про звірства російської "армії" в Україні. Відкрито збір для журналістів, які пра...

Звернення Зеленського за 27 вересня

Звернення Зеленського за 27 вересня

Плач Александры 260922

Плач Александры 260922

Якщо путін визнає  «референдуми» , то переговорів не буде! Зеленський на засіданні ООН.

Якщо путін визнає «референдуми» , то переговорів не буде! Зеленський на засіданні ООН.

Головне відео дня! Над Куп'янськ-Вузловим підняли український прапор.

Головне відео дня! Над Куп'янськ-Вузловим підняли український прапор.

Сили оборони України звільнили Куп'янськ-Вузловий – одну з найбільших залізничних розв'язок Харківської області. Читати на сайті: