Finance.UA

«Finance.UA» - фінансові новини в Україні на проекті Finance.ua. Новинарний агрегатор фінансів в Києві, Донецьку, Дніпропетровську, Одесі та інших містах

https://news.finance.ua/ua/

В Україні запустять перший завод з виробництва біометану до кінця року.

В Україні запустять перший завод з виробництва біометану до кінця року

До кінця 2022 року в Україні планують запустити перший завод із виробництва біометану, який є альтернативою газу для опалення та приготування їжі. На початку потужність становитиме 330 куб. м біометану на годину.

Про це повідомляє прес-центр Регіональної газової компанії (РГК).

Завод належить ТОВ «Галс Агро». АТ «Чернігівгаз», що входить до складу РГК, видало технічні умови для підключення заводу та замовило для нього виробництво газового обладнання на одному із заводів RGC Production.

«Перша черга будівництва газових мереж передбачає будівництво газопроводу довжиною 800 метрів. Він дозволить „Галс Агро“ передавати в газорозподільні мережі 330 куб. цієї зими», — йдеться у прес-релізі.

Надалі «Галс Агро» планує збільшити виробництво біометану до 1100 куб. м за годину. Для цього фахівці РГК здійснять кільцювання зони дії двох суміжних газорозподільних станцій, збудувавши ще близько 8 км газопроводу. Роботи хочуть завершити на початок опалювального сезону 2023/24 років.

Потужність обладнання для очищення біогазу в біометані складе близько 3 млн куб. м на рік, якими можна забезпечити 1500 приватних домогосподарств. Тому ресурс може стати повноцінним джерелом газу після видобутку та імпорту.

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть , щоб повідомити про це.
Each year we start with a list of design trends that experts believe will dominate the next year’s projects. Of course, there are mistakes in such ...
Останні новини

ISW прогнозує, як Росія може «переформулювати своє вторгнення в Україну».

Інститут вивчення війни (ISW) припускає, що Росія може "переформулювати своє вторгнення в Україну", а також дає оцінку псевдореферендумам на окупованих територіях. Джерело: ISW Деталі: Російська влада на окупованих територіях Херсонської, Запорізь...

Українська правда

Утечки на  «Северных потоках» : комментарий Аретовича @Alexey Arestovych.

Утечки на «Северных потоках» : комментарий Аретовича @Alexey Arestovych.

Грузія масово пропускає росіян, а кавказцям кажуть  «досвідос»  – Іслам Бєлокієв.

Грузія масово пропускає росіян, а кавказцям кажуть «досвідос» – Іслам Бєлокієв.

Іслам Бєлокієв, речник добровольчого чеченського батальйону ім. Шейха Мансура, блогер Друзі! Наші журналісти ризикують на фронті, щоб ви і весь світ дізналися правду про звірства російської "армії" в Україні. Відкрито збір для журналістів, які пра...

Звернення Зеленського за 27 вересня

Звернення Зеленського за 27 вересня

Плач Александры 260922

Плач Александры 260922

Якщо путін визнає  «референдуми» , то переговорів не буде! Зеленський на засіданні ООН.

Якщо путін визнає «референдуми» , то переговорів не буде! Зеленський на засіданні ООН.

Головне відео дня! Над Куп'янськ-Вузловим підняли український прапор.

Головне відео дня! Над Куп'янськ-Вузловим підняли український прапор.

Сили оборони України звільнили Куп'янськ-Вузловий – одну з найбільших залізничних розв'язок Харківської області. Читати на сайті: