Сенсація в Мадриді: стартував плей-офф Ліги чемпіонів.

Двома матчами в Іспанії і Німеччини в Європі стартував плей-офф Ліги чемпіонів. У перших матчах 1/8 фіналу "Атлетіко" обіграв "Ліверпуль" (1:0), а "Боруссія" була сильніше ПСЖ (2:1).

У Мадриді "матрацники", які були фаворитами у букмекерів, вже на 4-й хвилині шокували чинного переможця турніру.

Фабіньо невдало зіграв на подачі кутового, мимоволі віддав пас на ногу Саулю, і для того не склало труднощів з близької відстані послати м'яч у ворота.

Після цього господарі віддали ініціативу супернику, проте не дивлячись на тотальне володіння м'ячем, "Ліверпуль" не зміг створити жодного небезпечного моменту біля воріт Облака. У першому таймі "червоні" виглядали розгублено, так і не налагодивши гру в атаці.

У другій половині підопічні Сімеоне продемонстрували зразкову гру на утримання сенсаційного результату.

Атлетіко - Ліверпуль

Перший тайм в паралельному матчі в Дортмунді не порадував ні голами, ні насиченістю небезпечними моментами. "Боруссія" могла кілька разів покарати титулованих французів за втрати в середині поля, але німецьким футболістам не вистачало останнього пасу. Команда Тухель за перші 45 хвилин так і не змогла нічим небезпечним відзначитися в атаці.

Справжня гольова феєрія настала після перерви. Команди забили три м'ячі на двох, провівши божевільні 8 хвилин.

На 69-й хвилині Хакимі прострілив з правого флангу в штрафну ПСЖ. Геррейро пробив і влучив у воротаря, а Холанд добив м'яч у сітку - 1:0.

На 75-й хвилині Мбаппе прострілив на лінію воротарського, звідки Неймар вніс м'яч під поперечину - 1:1. На 77-й хвилині Рейна виклав м'яч на лінію штрафного під ліву ногу Холанда і той потужним пострілом в дев'ятку вивів "Боруссію" вперед - 2:1.

Боруссія - ПСЖ

Поєдинки у вiдповiдь заплановані на 11 березня.

Як повідомляв OBOZREVATEL, чинний переможець Ліги чемпіонів "Ліверпуль" встановив фантастичний рекорд європейського футболу.

Нагадаємо, що англійський "Манчестер Сіті" виключений з Ліги чемпіонів на сезони 2020/2021 та 2021/2022.

З ким Усик дебютує в хевівейті, читай у нас в Telegram!

Новини по темі

Клуби АПЛ втратять більше мільярда доларів у разі дострокового завершення сезону (фото).

Англійський футбол може опинитися в глибокій кризі. (фото)

1

В українському футболі сталася перша смерть від коронавірусу.

Від ускладнень помер колишній президент одного з футбольних клубів країни. У понеділок, 6 квітня, від коронавірусу помер колишній президент «Буковини» – 72-річний Василь Федорюк. «Вчора від коронавірусу помер колишній президент футбольного к...

1

Відомий турецький воротар вилікувався від коронавірусу.

Голкіпера виписали з лікарні.

1 1

Боротьба з коронавірусом: англійський футболіст пригостив лікарів піцою та пожертвував 20 тисяч фунтів.

Гравець збірної Англії підтримав медиків, які лікують хворих на COVID-19 пацієнтів.

1 1

«Починав пхати, коли програвав». Екс-гравець Динамо розповів про суму, яку виграв у Суркіса в карти

Колишній півзахисник Динамо Сергій Рибалка розповів, як виграв у карти у президента київського клубу Ігоря Суркіса.