У НАТО зробили важливу заяву по миротворцях на Донбасі

Сегодня 3
У НАТО зробили важливу заяву по миротворцях на Донбасі

Миротворча місія ООН повинна отримати доступ до всієї території конфлікту на Донбасі, включаючи російсько-український кордон. Про це йдеться в заяві, прийнятій за підсумками засідання Грузія-Україна-НАТО.

У документі зазначається, що під час зустрічі сторони обговорили можливість розгортання миротворчої місії ООН на Донбасі.

Вони підкреслили, що миротворчі сили повинні "підтримувати і сприяти повному виконанню Мінських домовленостей з твердим мандатом, який дозволить забезпечити безпеку на всій території конфлікту, включаючи російсько-український кордон", – йдеться в заяві.

Сторони також підкреслили, що тривалий конфлікт в Україні, спровокований Росією, залишається головним викликом євроатлантичній безпеці.

Раніше Німеччина в НАТО зробила заяву щодо миротворців на Донбасі.

Нагадаємо, 11 червня в Берліні відбулися переговори голів МЗС країн "нормандської четвірки", після яких міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров зробив заяву щодо Донбасу. Російський дипломат заявив, що не підтримує варіант України і США щодо введення миротворців на Донбас і наполягає на тому, що місія ООН повинна лише охороняти спостерігачів ОБСЄ.