ІГ «Універ» та Федір Дроздовський купують частку в мобільному додатку для інвестицій.

Федір Дроздовський, керуючий партнер MEGOGO та Інвестиційна група “Універ”, яка надає в Україні послуги інтернет-трейдингу, брокерські послуги та управляє інвестиційними фондами, уклали договір з технологічною компанією KIBORG SYSTEMS про купівлю частки в компанії та розвиток бізнесу під новим спільним брендом Wotan.

Як стало відомо виданню, Wotan – це перший в Україні мобільний додаток, який за допомогою автоматизованого сервісу Robo Advisor 4.0 допомагає людині вдало вкладати свої заощадження.

Збалансований з точки зору ризику портфель для інвестицій дозволяє індивідуально підбирати прогнозна модель Wotan. Вона імітує понад 1 млн майбутніх варіантів розвитку і обирає найбільш імовірний за поточної макроекономічної ситуації. Цей підхід повністю виключає людський фактор, а значить – дозволяє не тільки економити час, але і мінімізувати ризики.

«Час від часу на фінансовому ринку відбуваються важливі події і ринок «летить» вгору або вниз, кожен фахівець в такі моменти почувається «героєм» або починає панікувати і втручатися в стратегію. Але Robo Advisor 4.0 – автоматизоване управління активами. Незабаром кожен українець з будь-якої точки країни зможе зі свого гаджета інвестувати в державні облігації, купувати корпоративні облігації, вкладати кошти в інвестиційні фонди. Все це можна буде зробити прямо на дивані або з робочого місця, або поки сидите в кафе з друзями. Це справжня діджиталізація», – каже Тарас Козак, президент Інвестиційної Групи «УНІВЕР».

Процедура інвестування через автоматичного помічника від Wotan має такий вигляд:
1. Реєстрація, верифікація даних і відкриття рахунку. 2. Формування інвестиційних цілей і сум депозитів під кожну з цілей. 3. Тест на визначення толерантності людини до ризику. Після цього додаток створює портфель з рекомендованих для людини активів. 4. Wotan працює. В автоматичному режимі купує і продає активи. Підтримує стан портфеля в коректній пропорції між класами. І в разі потреби, в режимі реального часу, робить ребалансування.

Зліва на право: Сергій Кравецкий, Тарас Козак, Олександр Куликов, Михайло Грицько, Михайло Рітчер

Як нам прокоментували представники Wotan, переговори про купівлю частки з ІГ «УНІВЕР» почалися в середині березня 2020, і вже в кінці травня було досягнуто домовленість про спільний розвиток бізнесу.

За словами засновника і президента ІГ «УНІВЕР» Тараса Козака, придбання частки у Wotan – це частина стратегії, яка дозволить групі розвивати напрям «Індивідуального Управління Активами».

«Починаючи з осені 2019 року, ми розмірковували над створенням окремого підрозділу з «Індивідуального Управління Активами» (Personal Wealth Management – ред.). Попит великий, а кваліфікованих компаній одиниці. З початком поширення вірусу фінансові ринки почали «падати». Фахівці, які керували активами і були «зірками» під час зростання ринку, нерідко показували себе неефективними на падінні або на так званому «пилу», коли ринок тривалий час не має певного стійкого тренду. До нас стали звертатися дедалі більше клієнтів з проханням порадити надійних інвестиційних менеджерів, – розповідає Тарас Козак. – З компанією Wotan ми співпрацювали понад три роки. Використовували їх стратегії при операціях з власними коштами на іноземних ринках. У своїх рахунках бачили, як працює система, навіть коли всі ринки «обвалюються». Ми були задоволені результатами, тому придбання акцій у Wotan – це логічне продовження нашої подальшої співпраці».

Вже сьогодні клієнти «ІГ УНІВЕР» в пілотному режимі користуються Beta-версією мобільного додатку Wotan. А з 1 вересня 2020 року мобільний додаток буде доступний всім охочим.

Нагадаємо, інвестиційна група УНІВЕР працює на фондовому ринку України з 2005 року. Надає доступ до Української біржі за допомогою інтернет-трейдингу з 2009 року. Сьогодні ядро Інвестиційної Групи «УНІВЕР» складають:

- “ УНІВЕР Капітал”. Це ліцензований дилер, брокер, довірчий керуючий і депозитарна установа.

- “ УНІВЕР Менеджмент”. Компанія, яка має ліцензію для управління активами інвестиційних та пенсійних фондів.

Finance.UA

«Finance.UA» - фінансові новини в Україні на проекті Finance.ua. Новинарний агрегатор фінансів в Києві, Донецьку, Дніпропетровську, Одесі та інших містах

https://news.finance.ua/ua/

Новини по темі
Розкол в ОПЗЖ / НАТО готується до війни з Росією / Ковідні рекорди - Про головне, 21 жовтня.

Розкол в ОПЗЖ / НАТО готується до війни з Росією / Ковідні рекорди - Про головне, 21 жовтня.

У випуску програми "Про головне" за 21 жовтня – політичну силу "Опозиційна платформа – За життя" абсолютно не підтримують прихильники на тому рівні, про який говорять представники політсили. Війська НАТО готуються до війни з Росією. Україна увійшл...

Сказка президента-учителя Кастильо может закончиться, Большой мир.

Сказка президента-учителя Кастильо может закончиться, Большой мир.

Представьте, если бы простой учитель, возмущен коррупцией и несправедливостью, стал президентом не в телесериале, а в реальной жизни. Именно это произошло в Перу. Читати на сайті:

Закидали людьми: Білорусь проти Польщі - Час новин: підсумки - 21.

Закидали людьми: Білорусь проти Польщі - Час новин: підсумки - 21.

Труднощі пересування. 40% перевізників не поїхали у далекі рейси через нові правила для транспорту. Що кажуть пасажири? Незрячі пацієнти будинку відпочинку на Київщині опинилися заручниками ситуації. Адже без щеплень і тестів тепер між областями -...

Перевибори, газова криза, «велике будівництво» - ВОЛОДИМИР ГРОЙСМАН - «Юркевич.

Перевибори, газова криза, «велике будівництво» - ВОЛОДИМИР ГРОЙСМАН - «Юркевич.

Газовий факап Зеленського, не таке вже й «велике будівництво» та перевибори у Раду. Гість «Юркевич. Акценти» - ВОЛОДИМИР ГРОЙСМАН, лідер партії «Українська стратегія Гройсмана» З питань реклами: ntareklama@gmail.com Підписатися на наш канал

Істерять та штовхаються: як перевіряють пасажирів у Києві та Львові.

Істерять та штовхаються: як перевіряють пасажирів у Києві та Львові.

З початком дії нових правил перевезення – обов'язкова наявність сертифікату про вакцинацію або негативного тесту – пасажири реагували по-різному. Хтось попри все проривався до транспорту, а хтось відповідально готувався до поїздки. Читати на сайті:

Зручний та безпечний спосіб купувати ліки

Зручний та безпечний спосіб купувати ліки

Liki24.com — міжнародна компанія з українським корінням, яка була заснована в 2017 році та представляє інноваційну платформу для пошуку, порівняння цін, замовлення й доставки ліків з аптек. Liki24.com співпрацює з понад 5 тис. аптек по всій Україн...