Не тільки гречка. Американські фармкомпанії заявляють про брак ліків для лікування коронавірусу

Американські лікарні скаржаться на брак препаратів для лікування коронавіруса. Фармкомпанії, в свою чергу, говорять про те, що попит перевищує можливості їх виробничих потужностей.

Світ продовжує боротися з епідемією коронавірусу. І в той час, як кількість смертей в Італії продовжує зростати, в Сінгапурі, наприклад, розробили новий тест на коронавірус, який допоможе визначити наявність вірусу в організмі протягом п'яти хвилин. В майбутньому це може значно прискорити виявлення заражених.

А в США, які за станом на 25 березня 2020 року займають третє місце за кількістю заражених у всьому світі, виник високий попит на ліки, які можуть бути ефективні при лікуванні коронавірусу. Попит настільки високий, що він породив дефіцит.

Одним з таких лікарських препаратів став ремдесівір. Він виробляється каліфорнійською компанією Gilead Sciences. Ця компанія заявила про експоненційне зростання попиту на даний препарат. Споживчий попит став настільки високим, що через це ускладнились поставки в лікарні і для тих, хто в першу чергу потребує цих ліків. Препарат створювався, в першу чергу, як ліки від Еболи.

Ремдесівір не схвалений американською організацією Управління з нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів (FDA). І використовується в рамках так званої програми співчутливого використання. Ідея програми полягає в тому, щоб надавати ліки, які ще не пройшли всі клінічні дослідження тим хворим, у яких немає інших варіантів лікування.

Високий попит і дефіцит змусив фармацевтичну компанію, що виробляє ремдесівір, призупинити свою участь в даній програмі.

Ще один препарат, який показав свою ефективність при лікуванні коронавіруса - гідроксихлорохин. В першу чергу, він призначений для боротьби з вовчанкою. І хворі, які страждають від цього недугу, також зіткнулися з нестачею даного препарату.

Варто нагадати, що нещодавно про ці два препарати розповідав президент США Дональд Трамп на своєму брифінгу. Тоді він заявив, що планує зробити ці ліки доступними для всіх.

Що відомо про режим карантину і транспорті:

Новини по темі

Природний відбір. Чому коронавірус вб'є більше чоловіків, ніж жінок

Розбираємося, кому більше загрожує коронавірус — чоловікам чи жінкам

3 42

Надії немає? Знаменитий вірусолог пророкує, що вакцина від COVID-19 з’явиться нескоро.

Американський лікар, який розробив вакцину від ротавірусу, пояснив, чому вакцина від COVID-19 може зайняти більше часу, ніж очікується

1

Вчені припускають, що коронавірус може передаватися через дихання.

Вірус SARS-CoV-2, що викликає коронавірусне захворювання Covid-19, може потрапити в повітря через дихання інфікованої людини та залишатися там після цього заразним протягом трьох годин.

1 1

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie