Україна: країна мрій козацтва

Феномен українського козацтва викликає захоплення, подив та повагу як у наших друзів, так і в ворогів. Сьогодні, у СВЯТКОВИЙ день, хочу нагадати головні риси УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВИ, про яку мріяло і за яку віддавало своє життя славне, мужнє і хоробре КОЗАЦТВО.

Країна СПРАВЕДЛИВОСТІ.

"і не любила Україна ні царя, ні пана, скомпонувала собі козацтво… Були козаки між собою всі рівні, і старшини вибирались на раді і повинні були слугувати всім… і жодної помпи панської і титула не було між козаками".

Країна РОДИННИХ та ХРИСТИЯНСЬКИХ цінностей.

"всякий чужестранець, заїхавши в Україну, дивувався, що ні в одній стороні на світі так щиро не моляться Богу, ніде муж так не любив своєї жони, а діти своїх родителей".

Країна ДЕМОКРАТИЧНА , де в повазі природнє право і закон.

Бо саме "…завдяки некомпетентності гетьманського правління…виникали численні безпорядки, порушення законів і вольностей, громадські утиски…"

Країна СОЦІАЛЬНА .

"Повинен пильно дбати про те, щоб простим козакам і простолюдинам не чинилося надмірних утисків, спустошливих поборів і здирств. Бо надужиття спонукають люд залишати обжиті місця і відходити до чужих країв за межі рідної землі…"

Країна МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ .

"Столичне місто Русі Київ та інші міста України зберігали всі свої справедливо отримані закони та привілеї…".

Країна із ПРОФЕСІЙНОЮ та СОЦІАЛЬНО-ЗАХИЩЕНОЮ АРМІЄЮ .

"Встановлюється і оголошується непорушним, що вдови козаків, їхні дружини та діти-сироти…господарства жінок, чоловіки яких перебувають на війні або на якихось військових службах, не притягуватимуться до жодних обов‘язкових для простого люду загальних повинностей і не будуть обтяжені сплатою податків".

Країна із ПАТРІОТИЧНОЮ і КОМПЕТЕНТНОЮ ВЛАДОЮ БЕЗ КОРУПЦІЇ та КУМІЗМУ.

"…усі тягарі та здирства нещасного простолюду беруть свій початок із підкупу за сприяння особам, що просять і домагаються…посад, не користуючись довір‘ям і не маючи заслуг, але ненаситно прагнучи до власного збагачення…Але завжди як козацькі так і прості урядники…повинні обиратися вільним волевиявленням і голосуванням… Цей закон належить виконувати і полковникам, не призначаючи сотників та інших урядників на основі дружніх стосунків і особистої прихильності без вільного голосування всього повіту…".

Цитую за "Пакти й Конституції Законів та Вольностей Війська Запорозького від 5 квітня 1710 року,(Конституція Пилипа Орлика) та "Книга буття українського народу" Миколи Костомарова (1847 рік).

Обозреватель

«Обозреватель» - найсвіжіші новини України та світу онлайн. Оперативно та цікаво про події в Україні та світі

https://www.obozrevatel.com/ukr/

Новини по темі
Шахраї відбирають останні гроші: як найчастіше обманюють українців – схеми.

Шахраї відбирають останні гроші: як найчастіше обманюють українців – схеми.

В Україні з’явилося відразу кілька шахрайських схем – ремонт в квартирі, безкоштовні продукти та навіть обмін грошей в ході реформи. Про це йдеться в матеріалі Обозревателя. “Ремонт” вилився втратою прикрас До людей приходя...

Народна Правда

«Нашего генерала нахер послали. Чуть п#здюлей ему не дали. Это просто плевок в лицо, бл#дь!» - попри шахрайства чеченців, інструктори полку «Витязь» МВС РФ видали їм крапові берети. ВIДЕО

Скандалом і бійкою зі стріляниною завершилося складання на краповий берет спецпідрозділу ВДВ РФ, яке відбувалося в навчальному центрі "Тамбукан" Ставропольського краю Росії. Увага! Ненормативна лексика!

Цензор.НЕТ

«Слуги народу»  не планують звільняти міністрів цього тижня.

«Слуги народу» не планують звільняти міністрів цього тижня.

Останнім часом у Кабміні активно обговорюються кадрові перестановки. Проте у найближчі тижні зміна міністрів, зокрема у Міноборони, не планується. Читати на сайті:

Чому творчі офшори  «внєпалітіки» ? / Укріпляємо імунітет холодними батареями -  «Час Ч».

Чому творчі офшори «внєпалітіки» ? / Укріпляємо імунітет холодними батареями - «Час Ч».

Чому творчі офшори "внєпалітіки"? - пояснення юриста з Кривого Рогу. Офіс Президента України: Яка криза? Кризи немає! Укріпляємо імунітет холодними батареями та інші корисні поради. Про усе це й не тільки Роман Чайка говоритиме з політологом, кері...

Брифінг 18.10.2021 Юрій Бойко

Брифінг 18.10.2021 Юрій Бойко

Брифінг народного депутата України Юрія Бойка

Салат із качиним філе й полуницею від ресторану MARIO.

Салат із качиним філе й полуницею від ресторану MARIO.

Салат із качиним філе й полуницею Інгредієнти із розрахунку на 250 грамів готвового салату: Мікс салату – 20 г. Шпинат – 30 г. Полуниця свіжа – 30 г. Качине філе – 100 г. Сир DorBlu – 15 г. Помідори чері – 40 г. Авокадо очищене – 40 г. Горіх кедро...

Брифінг 18.10.2021 Ярослав Железняк

Брифінг 18.10.2021 Ярослав Железняк

Брифінг народного депутата України Ярослава Железняка

ВАКС виправдав ексміністра інфраструктури Омеляна, САП хоче оскаржити рішення / включення.

ВАКС виправдав ексміністра інфраструктури Омеляна, САП хоче оскаржити рішення / включення.

Визнали невинним. Вищий антикорупційний суд оголосив вирок у справі ексміністра інфраструктури Володимира Омеляна. Його звинувачували в незаконному зменшенні портових зборів, що призвело до збитків державі на понад 30,5 млн гривень. Дивіться онлай...