17-ту за рахунком кримінальну справу відкрито проти бізнесмена Тинного в інтересах фірми очільника СБУ Баканова.

Про це бізнесмен повідомив у Facebook, передає Цензор.НЕТ.

"У найкращих традиціях совдепівської каральної машини в п'ятницю перед святами у нас в енерго бізнесі пройшов черговий обшук (четвертий у групі компаній за початок осені). Фабула звинувачень така: слідство у справі №42019101070000224 від 15.08.2019 стверджує, що мої компанії "Гідроенергоресурс" , "Акванова Гідроресурс" і "Акваресурсенерго" спільно зі співробітниками АТ "Укргазбанк" нібито розікрали кошти державного банку", - сказано в повідомленні.

За словами Тинного, термін повного погашення кредитів настане в 2024-2027 рр. Кредити видавалися для побудови мініелектростанцій, які побудовані, введені в експлуатацію й ефективно працюють. Зобов'язання за кредитними договорами підприємства виконують, графік погашення кредитів дотримується, проценти сплачуються, простроченої заборгованості немає.

Крім того, додав бізнесмен, група компаній погасила раніше видані кредити АТ "Укргазбанк" понад 9,5 млн євро і заплатила відсотків по кредитах близько 4,4 млн євро.

Читайте на "Цензор.НЕТ": ОП примушує Шмигаля погіршувати умови ведення бізнесу для "зелених" інвесторів, - Тинний

"Кримінальну справу розслідувати почала поліція метрополітену м. Киев. Важко уявити який саме стосунок має цей підрозділ Нацполу до будівництва гідроелектростанцій у Полтавській області, припускаю, що дуже "бубновий ". Оперативний супровід кримінального провадження, як і в 17 інших провадженнях стосовно моїх юросіб, здійснюють співробітники департаменту економіки СБУ. Саме ці мерзотники проїдають бюджетні гроші на незрозумілі кримінальні "провадження" і постійно влипають у скандали з невідповідністю способу життя своїм корупційним доходам", - підкреслив Тинний.

Бізнесмен розповів, що через майже пів року після закриття справи, прокуратура відновила кримінальне провадження, що є очевидним процесуальним порушенням.

Також читайте: Кабмін не збирається виконувати умови "зеленого" меморандуму та шантажує інвесторів, - Тинний. ВIДЕО

"СБУшники, по команді свого шефа Івана Баканова, з мотивів особистої помсти, упродовж двох років шукають будь-які варіанти як мене особисто і мої бізнеси "дістати". Оскільки бізнеси білі і досить прозорі, приводи доводиться придумувати, факти - шельмувати. Ті кримінальні провадження , звинувачення в яких підпадають під повноваження СБУ (фінансування тероризму, екоцид) - розслідують безпосередньо. У тих, де згідно з КПК, підслідність поліції, ДБР, прокуратури, - шукають людей, які погоджуються нас "наздоганяти" за дуже особистим проханням. Так само точно, ті ж СБУшники вимагають від різноманітних контролюючих органів нас безперестанку й упереджено перевіряти", - підкреслив Тинний.

"Українська держава завжди зневажала дрібний і середній приватний бізнес і його права. Винятком є ​​тільки великі олігархічні клани, які так глибоко інкорпоровані у владу, що можуть призначати лояльних чиновників і силовиків. Особисто мені не пощастило, що у президента Зеленського в дитинстві був друг і він його зробив очільником цілої Служби безпеки всієї країни. Дріб'язкова і мстива людина отримала величезну владу і вона запаморочила голову", - додав бізнесмен.

Цензор.НЕТ

«Цензор.НЕТ» - останні новини дня в Україні та світі. Найсвіжіші новини зібрані на сайті censor.net

https://censor.net/ua

Новини по темі
Українського політв'язня в РФ Приходька утримують в одиночній камері у в'язниці для особливо небезпечних злочинців.

Українського політв'язня в РФ Приходька утримують в одиночній камері у в'язниці для особливо небезпечних злочинців.

Українського політв'язня в РФ Олега Приходька утримують в одиночній камері у в'язниці для особливо небезпечних злочинців у Володимирській області.

Цензор.НЕТ

Ні трун, ні ліжок в лікарнях: Румунія потерпає від четвертої хвилі коронавірусу.

Ні трун, ні ліжок в лікарнях: Румунія потерпає від четвертої хвилі коронавірусу.

Смерть кожні 5-ть хвилин. Румунія зволікала із проведенням вакцинації від COVID-19, провалила кампанію і тепер має сумні наслідки. Бракує місць у лікарнях і трун для поховання небіжчиків. Дійшло навіть до запровадження комендантської години в окре...

Бюджет нових боргів чи кошторис інвестицій: Рада ухвалила за основу проєкт бюджету-2022.

Бюджет нових боргів чи кошторис інвестицій: Рада ухвалила за основу проєкт бюджету-2022.

Рада на пів кроку наблизилася до ухвалення держбюджету на 2022-ий. У середу депутати проголосували у першому читанні постанову бюджетного комітету, а далі зайшли у поправки, на розгляді яких наполягали в опозиції. Їх там понад 3 тисячі.Хоча спершу...

1 2

Без тепла та світла: з чим може зіткнутися Україна взимку через критично низькі запаси вугілля.

Без тепла та світла: з чим може зіткнутися Україна взимку через критично низькі запаси вугілля.

Запровадження надзвичайних заходів у енергетиці, які в окремих Областях запровадили місцеві органи влади, нічого критичного не означають, сказав прем'єр Шмигаль. Це лише дало змогу бюджетним організаціям та іншим споживачам газу за спрощеною проце...

Кухта проаналізував Держбюджет-2022: Пріоритет під час складання – медицина.

Кухта проаналізував Держбюджет-2022: Пріоритет під час складання – медицина.

Народні депутати в першому читанні підтримали проєкт Держбюджету на 2022 рік. Бюджет не кардинально перерозподіляє фінансові ресурси. Читати на сайті:

1

«Батько наш - Бандера» ! Ми їх знайшли! Хто почав флешмоб, що підпалив московію.

«Батько наш - Бандера» ! Ми їх знайшли! Хто почав флешмоб, що підпалив московію.

Патріотичний флешмоб заполонив українські соцмережі. Про Бандеру співають школярі, студенти, спортсмени та зірки. Одному з роликів навіть приписали виховну функцію ватної вчительки. Та виявилося, що пісня "Батько наш Бандера, Україна-мати" нічого ...

У  «Дії»  стався збій: через кількість запитів у роботі сервісу можуть бути проблеми - що робити.

У «Дії» стався збій: через кількість запитів у роботі сервісу можуть бути проблеми - що робити.

Користувачі державного сервісу "Дія" сьогодні відчули чималі незручності. Вкотре. Програма або не працювала, або ледь-ледь виявляла ознаки життя. А все через користувачів із червоних зон, повідомляють у службі технічної підтримки застосунку. Тисяч...