Гетманцев підвищує податки для підприємців, зате дає пільги гральному бізнесу – експерт.

«З одного боку, давайте ми підвищимо податки, а з іншого – давайте ми податки зменшимо і зробимо пільги для грального бізнесу»

Голова фінансового комітету парламенту лобіює податкові пільги для грального бізнесу і підвищення податків для всіх інших, попри коронакризу. Про це заявив екснардеп Дмитро Добродомов.

«Раптом з’являється законопроєкт фінансового комітету, де голова Данило Гетманцев, який дає величезні пільги на оподаткування грального бізнесу. Відчуваєте різницю між бізнесменами, котрі втрачають свій бізнес, і гральним бізнесом, котрому пільги ввели? Податок на прибуток взагалі зменшили з 30 до 10%, втричі зменшили вартість ліцензії. Військовий збір взагалі забрали, лише по виграшу понад 50 тисяч», – розповів Добродомов у ефірі телеканалу «Україна 24».

Він нагадав: раніше влада заявляла, що від легалізації грального бізнесу розраховує отримати додаткові кошти до бюджету. Проте зараз надає їм податкові пільги, попри те, що у держбюджеті шалені дірки. Інші галузі значно більше постраждали від кризи, і саме вони потребують підтримки, проте для них влада пропонує підвищити податки.

«З одного боку, давайте ми підвищимо податки, а з іншого – давайте ми податки зменшимо і зробимо пільги для грального бізнесу. Найнеобхідніший бізнес у нашій країні на сьогоднішній день! Причому пропонується зробити від 3 до 5 років. Це означає, що цих обіцяних від легалізації грального бізнесу грошей у бюджеті не буде. А у нас останнє витягнуть. Потім підуть підвищення акцизів, тютюн, пальне, алкоголь», – наголосив Добродомов.

Він також зазначив: підвищення податків призведе до зростання цін і в кінцевому рахунку за це заплатять звичайні українці.

Раніше народний депутат, лідер фракції «Голос» Ярослав Железняк заявив, що влада має допомогти підприємцям вижити під час нинішньої кризи, тож зараз потрібно розширити програми підтримки бізнесу та запропонувати податкові пільги, а не збільшувати податки.

Водночас інвестаналітик Ерік Найман заявив, що підвищення податків спровокує уповільнення економіки і призведе до зростання цін на товари і послуги.

Нещодавно податковий комітет Ради також «протягнув» поправки, згідно з якими знижуються ставки акцизі для тютюновмісних виробів для електронного нагрівання (типу IQOS). Через це бюджет щороку втрачатиме мільярди гривень, а на ринку порушуються правила конкуренції. Також це рішення порушує директиви ЄС, до виконання яких долучилася Україна.

Главком

«Главком» - всі новини України і світу. Свіжі новини політики, економіки, спорту та шоу-бізнесу.

https://glavcom.ua/

В Україні – День пам'яті жертв політичних репресій

В Україні – День пам'яті жертв політичних репресій

Вже понад десять років в Україні кожної третьої неділі травня згадують жертв політичних репресій в СРСР. Цього року пам’ятний день припадає на 16 травня. Читати на сайті: 24 Канал онлайн – 24 Канал у Facebook – 24 Канал у Instagram – 24 Канал у Tw...

Перехресний допит Рябошапки: про санкції РНБО, справу Медведчука та відставки.

Перехресний допит Рябошапки: про санкції РНБО, справу Медведчука та відставки.

Колишній генпрокурор України Руслан Рябошапка прокоментував санкції Ради нацбезпеки та оборони й справу щодо Віктора Медведчука. Водночас він розповів про ймовірні масові відставки в Кабміні. Читати на сайті: 24 Канал онлайн – 24 Канал у Facebook ...

Ймовірна відставка трьох міністрів: хто та чому йде з уряду Шмигаля.

Ймовірна відставка трьох міністрів: хто та чому йде з уряду Шмигаля.

В Україні у відставку можуть піти одразу 3 міністри. Водночас політики вже активно заговорили про претендентів на вакантні місця в уряді. Читати на сайті: 24 Канал онлайн – 24 Канал у Facebook – 24 Канал у Instagram – 24 Канал у Twitter – 24 Канал...

У Чорне море прямує корабель королівського флоту Британії.

У Чорне море прямує корабель королівського флоту Британії.

У Чорне море прямує патрульний корабель королівського флоту Великої Британії. Мета візиту наразі невідома, але росіяни вже почали стежити за ним. Читати на сайті: 24 Канал онлайн – 24 Канал у Facebook – 24 Канал у Instagram – 24 Канал у Twitter – ...

Знайди своє коріння: як почати дослідження родоводу та де шукати інформацію.

Знайди своє коріння: як почати дослідження родоводу та де шукати інформацію.

Мандрівка у минуле. Все частіше українці беруться досліджувати свій родовід. З чого варто починати пошуки пращурів та наскільки цінною може бути ця інформація Дивитись випуск: З питань реклами: ntareklama@gmail.com Підписатися на наш канал

Пекельний Медведчук: Як влада і опозиція зрадника ділили, а ще Кива, Лещенко і дікпіки проти вірусу.

Пекельний Медведчук: Як влада і опозиція зрадника ділили, а ще Кива, Лещенко і дікпіки проти вірусу.

️️Вітаємо, шановне панство! Травневі свята вже точно завершилися, тож пропонуємо традиційну недільну поживу для роздумів і сміху від “ПІДСВИНКИ ТИЖНЯ шоу”! Вдаримо гумором по фейках разом? Сьогодні в меню: пекельний Медведчук, битва за нього між в...