Побачив «вікно можливостей». Коломойський хоче мирову угоду по ПриватБанку

Ігор Коломойський побачив «хороше вікно можливостей» для «виходу з ситуації» з ПриватБанком


Олігарх Ігор Коломойський в суперечці про націоналізацію ПриватБанку, власником якого він був, готовий задовольнятися сатисфакцією за звинувачення на його адресу і мировою угодою і бачить для цього гарне вікно можливостей. Про це він заявив в кулуарах 16-й конференції YES, повідомляє Інтерфакс-Україна.

«Ми задекларували, що не хочемо катаклізмів, а хочемо просто правової оцінки і після цього — мирової угоди, виходу з цієї ситуації. Нам не треба банк за всяку ціну», — сказав він.

Коломойський не став уточнювати деталі цього мирової угоди.

«Якусь мирову угоду, якось вийти з ситуації. Вона ж не може бути вічно в напрузі. Сьогодні гарне вікно можливостей», — зазначив Коломойський.

Новини по темі

Гончарук: Україна зараз — одна з найпривабливіших економік світу.

Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук після форума в Давосі заявив, що довіра міжнародних партнерів до України підвищується.

1

Нацбанк назвав найпопулярніші у фальшивомонетників банкноти.

200 гривень вже не найпоширеніша купюра серед підробок, фальшивомонетники перейшли на більший номінал. Також активно підробляють старі сотні. За статистикою НБУ, в 2019 році найчастіше підробляли старі банкноти – номіналом 500 гривень зразка...

1

Що змінилося в порядку обліку платників ЄСВ

Про це повідомила Державної податкової служби України на сторінці у Facebook.

3

Зріс на $1 тисячу: експерти уточнили ВВП на душу населення, враховуючи останній «перепис» в Україні.

За результатами дистанційної оцінки, чисельність населення України становить 37 мільйонів осіб, що на 5 мільйонів менше за дані Державної служби статистики.

5

Продовжуючи переглядати Новини України (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie