Дві третини американців підтримують посилення санкцій проти Росії (видео) (фото)

Дзеркало Тижня 2
Дві третини американців підтримують посилення санкцій проти Росії (видео) (фото)

Американці вважають, що Трамп робить недостатньо для покарання Путіна і його друзів. Хочуть більше санкцій.

Дві третини громадян США (68%) підтримують введення більш жорстких санкцій проти Росії у відповідь міжнародні злочини кремлівського режиму, свідчать дані опитування The Washington Post та ABC News.

Протилежної точки зору дотримується 21% американців.

Проте 52% американців підтримують зустріч президента США Дональда Трампа з російським президентом Володимиром Путіним в Білому домі, щоб спробувати поліпшити відносини між США і Росією; 42% виступають проти цього на тій підставі, що це легітимізує злочини Кремля.

Ще більше (56%) громадян США схвалюють і зустріч Трампа з північнокорейським диктатором Кім Чен Ином, хоча дві третини і не вірять, що КНДР відмовиться від ядерної зброї.

Близько половини респондентів (49%) вважають, що президент США зробив занадто мало, щоб вплинути на Росію, а 32% вважають, що він справляється з ситуацією.

Опитування ABC News / Washington Post проводилося з 8 квітня по 11 квітня 2018 року серед 1002 американців. Похибка вибірки – 3,5%.

Нагадаємо, 6 квітня 2018 року США ввели санкції проти 36 фізичних осіб і компаній з "кремлівського списку". У перелік потрапили сім олігархів, 17 високопоставлених чиновників , а також 12 державних і приватних компаній.

"Російський уряд бере участь у ряді ворожих дій по всьому світу, включаючи окупацію Криму і розпалювання насильства на сході України, постачання режиму Асада зброї, яка вбиває власних громадян, спроби підірвати західні демократії і ворожу киберактивность", - прокоментував міністр фінансів США Стівен Мнучин.

"Російські олігархи і еліти, які отримували вигоду від цієї корумпованої системи, більше не зможуть уникати наслідків дестабілізуючої активності їх уряду", - зазначив Мнучин.

За матеріалами: DT.UA /
Залишайтеся в курсі останніх подій! Підписуйтесь на наш канал в Telegram