NFT-платформа зі штучним інтелектом: як працюватиме стартап Smaug.

21 червня відбудеться запуск майданчика Smaug NFT Marketplace , створеного на Binance Smart Chain за участю міжнародної колаборації NFT художників «NFT DA» (NFT Digital Artists) . До створення контенту, який буде брати участь на старті аукціонів, долучилися і українські творці NFT-арту. Ми поспілкувалися з командою розробки та художниками.

Що таке Smaugs NFT Marketplace?

Smaug NFT Marketplace – новий NFT майданчик з інноваційним алгоритмом презентації робіт. Для алгоритму виставляння робіт Smaug NFT Marketplace використовує штучний інтелект (далі ШІ). Тобто, якщо ваша робота цікава світові, то вона більше не загубиться серед безлічі незрозумілих зображень. ШІ відстежує те, що подобається людям по їх запиту, і виводить відповідні роботи в топ показу.

Так ШІ сам навчається і вдосконалюється. Такий ШІ буде основною перевагою над іншими майданчиками з продажу NFT.

Smaugs NFT – торговий майданчик, на якому Ви можете продавати будь-які свої активи в цифровому вигляді. Торговий майданчик Smaugs працює на Binance Smart Chain і повністю децентралізований. Ви можете перетворити свої активи в NFT і продавати їх, або збирати свою колекцію цифрового мистецтва з куплених NFT інших художників.

Smaugs NFT – це перша у світі платформа для виробництва і маркетингу NFT з підтримкою штучного інтелекту. Будь-який учасник зможе легко виробляти NFT і продавати їх за ціною, рекомендованою штучним інтелектом. Команда Smaugs продовжує розробку і оновлення системи штучного інтелекту.

Проект Smaugs NFT почав бета-тестування торгового майданчика NFT 8 червня. Закінчиться тестування 21.06.21

Оголошено попередній звіт Certik за проектом Smaugs NFT. Certik не виявлено проблем або помилок у своєму дослідженні. Остаточний звіт Certik буде випущений найближчим часом.

У планах компанії вийти за короткий проміжок часу в топ маркетплейсів з продажу NFT і незабаром обігнати за кількістю користувачів і активному трафіку таких гігантів як Rarible або OpenSea.

Що таке криптовалюта Smaug?

 • Логотип: Синій Дракон.
 • Символ криптовалюти: SMG
 • Останній ATH: $ 0,5
 • Загальний обсяг пропозиції: 90 000 000
 • Кількість токенів в обороті: 35 000 000
 • Заморожені токени (на 1+ рік): 55 000 000
 • Smaug прив’язаний до торгів на Smaugs, а також обороту NFT на платформі Smaug NFT Marketplace .
 • Купити Smaug зараз можна виключно криптовалютою від Binance , яка теж, як і Smaug, знаходиться в Binance Smart Chain.

На якому етапі розробки зараз Smaugs NFT Marketplace?

Зараз на майданчику Smaug NFT Marketplace йде попередній запуск і бета-тестування. Офіційне відкриття відбудеться 21 червня – в цей день на майданчику запустяться аукціони.

Що таке Binance Smart Chain?

Binance Smart Chain (смарт ланцюжок Binance ) – це блокчейн-платформа для розробників, яка дозволяє використовувати смарт-контракти.

На якому принципі розробили Binance Smart Chain?

Binance – один з найбільших міжнародних онлайн-сервісів обміну цифрових валют. За півроку роботи Binance увійшла у список найбільших майданчиків за обсягом торгів криптовалютами.

Binance Chain – це блокчейн-платформа, розроблена популярною централізованною криптовалютною біржою Binance для підтримки децентралізованої біржі «Binance DEX», яка дозволяє користувачам безпосередньо торгувати один з одним. На основі цієї платформи була розроблена і успішно запущена криптовалюта Smaug.

Хто такі «NFT DA»?

« NFT DA » ( NFT Digital Artists )- група сучасних художників з різних країн, які малюють в різних стилях. 21 червня на майданчику Smaug NFT Marketplace NFT DA представить світу 4 проекти сучасного мистецтва.

Розповісти про NFT DA ми попросили у організатора цього міжнародного творчого співтовариства художників Дениса Чернявського.

Інтерв’ю з засновником NFT DA:

Доброго дня! Мене звати Денис Чернявський, я художник-абстракціоніст. Сьогодні я хочу розповісти Вам, як NFT- мистецтво вплинуло на моє життя, життя моїх знайомих художників і світ в цілому.

Я дізнався про NFT-мистецтво чотири місяці тому. Протягом довгого часу я не наважувався спробувати себе в даному напрямку. Я звик до того, що мистецтво має фізичну форму і до нього можна доторкнутися, NFT – мистецтво ж для мене здавалося чимось містичним. Той факт, що картинка в цифровому вигляді може коштувати так дорого, просто не вкладався у мене в голові.

Далі я вирішив досконало вивчити дане питання, намалював і розмістив свої перші NFT, після чого став швидко усвідомлювати, що мистецтво вийшло на новий рівень свого розвитку. Я зрозумів, що потрібно діяти. Ми зібрали чудову міжнародну команду художників NFT DA зі всього світу, в тому числі і з України, таких авторів як Ванжула Павло, Діана Пугач та інших молодих і талановитих художників, які з радістю долучилися до нашої команди після мого запрошення. Всі разом ми створили свої перші NFT – колаборації. Зараз наша команда готує 4 великих динамічних проектів для нового майданчика Smaugs NFT Marketplace.

У кожного з нас різні художні стилі, ми живемо в різних куточках світу, але всіх нас об’єднує мистецтво, бажання навчатися новим технологіям і напрямкам у сучасному мистецтві, можливість вільно спілкуватися з однодумцями і любов до нашої планети та її мешканців.

Перший наш проект буде присвячений тваринам, які знаходяться на межі зникнення. 40% коштів від продажу предметів мистецтва пожертвуємо міжнародному фонду дикої природи. Ми довго вибирали місце для презентації нашої першої спільної роботи – благодійної коллекції, і остаточним вибором для цього став новий майданчик Smaugs NFT Marketplace .

Чому ми вибрали Smaugs NFT Marketplace?

При виборі партнера по проекту важливо, щоб у вас збігалися спільні бачення і цінності. Саме тому ми вирішили запустити наш проект разом із Smaugs NFT. Керівництво цього майданчика має чітко поставлений вектор розвитку і повністю відповідає нашим поглядам на те, якою має бути сучасна компанія, що відповідає актуальним трендам. Наш проект, з одного боку, просуває авторські роботи, а з іншого боку, спрямований на благодійність, який був з радістю підтриманий керівництвом компанії Smaugs NFT Marketplace одноголосно.

Разом з командою художників NFT DA ми представляємо світу 4 наших проекти:

 1. Endangered Species – наш перший і основний благодійний проект по захисту вимираючих видів тварин, в якому різні художники у своїх стилях відображатимуть усьому світові види тварин, які вимирають. Ця колекція буде поповнюватися новими видами тварин протягом тривалого часу. Ці творіння будуть виставлені на аукціоні Smaugs NFT Marketplace 21 червня і 40% від отриманих коштів ми направимо на благодійність у міжнародний фонд захисту тварин.

Також, 21 червня будуть запущені наші три не благодійні проекти на Smaugs NFT Marketplace :

 1. The Vice of Man – NFT-проект про сучасні людські пороки. Він складається з трьох частин. Першою з трьох частин цієї колекції буде представлена на аукціоні колекція «Пекло» з 9 робіт, які відображають 9 рівнів Пекла за мотивами «Божественної комедії» Данте Аліг’єрі. Проект хоче привернути увагу до гострих проблем сучасних людей і їх відносин, а також показати дуже важливі позитивні і негативні аспекти щоденного вибору дій людини та плату, яку потрібно буде сплатити у фіналі життя кожної людини.
 2. Illuminati Comics Club – перший інтерактивний NFT- комікс, створений командою художників ентузіастів, які мріють випустити свій комікс про всесвіт професора Haures по всьому світу. Цей комікс буде випускатися по одній сторінці, а на сюжет кожної наступної сторінки будуть впливати покупці токенів.
 3. Mad Space Squirrels – NFT-проект на базі штучного інтелекту, де технології штучного інтелекту змішали майбутнє з минулим. На космічному кораблі зламалася машина часу, і некеровані білки-вихованці професора Октавуса почали подорожувати по різних епохах і країнах.

Автор: Марія Гелюх

UA.NEWS

«UA.NEWS» - усі події в Україні та світі за останній час, найголовніше, огляди, аналітика та прогнози, читати українською

https://ua.news/ua/

Новини по темі

Транспорт в умовах економічного відновлення: зростаючий попит на послуги та прогноз.

Упродовж  червня 2021 року у сфері пасажирських та вантажних перевезень ситуація у більшості видів транспорту суттєво поліпшилася. Наразі такий поступ, більшою мірою, пов’язаний не лише з низькою статистичною базою порівняння минулого року, ...

UA.NEWS

МВФ покращив прогноз для світової економіки на 2022 рік.

Міжнародний валютний фонд оприлюднив новий огляд «Перспективи світової економіки», у якому покращив прогноз глобального економічного зростання в 2022 році. Як йдеться в огляді МВФ, глобальна економіка має зрости на 6,0 відсотка в 2021 році і на 4,...

UA.NEWS

Україна продовжує позичати: тенденції на борговому ринку та їх вплив на валютний курс.

Зростання побоювань на фінансових ринках продовжує компенсуватись надмірною ліквідністю та готовністю учасників купувати на активи на падінні котирувань. Попри те, що зростання фондових індексів відновилося, аналітики знову констатують нерівномірн...

UA.NEWS

Кліматичні катаклізми збільшують ціни на продукти: світ чекає новий виток інфляції.

Кліматичні катаклізми, які охопили планету, обіцяють світовій економіці подальший розгін продовольчої інфляції, що вже стала рекордною за 10 років. Повені в Європі, аномальний холод у Південній Америці, посухи в Канаді та  США загрожують погіршити...

UA.NEWS

Арештовані у «Борисполі» авіалайнери підуть з молотка.

Два арештовані літаки будуть продані на аукціонах 5 серпня. За один просять 13 млн грн, другий вдвічі дорожчий. Про це повідомляє прес-служба Мін’юсту у Facebook. Йдеться про арештовані літаки Boeing 737-500 (1990 року випуску) та DC-9-83 (M...

UA.NEWS

Премії наперед: Наглядова рада Нафтогазу вже преміювала чотирьох членів правління за 2021.

Наглядова рада Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» на засіданні 25 червня позитивно оцінила підсумки роботи за I півріччя 2021 року чотирьох членів правління і визначила розміри премій за підсумками роботи за рік. Про це повідомил...

UA.NEWS

Медикам Харківщини не виплачують зарплати. Депутати від «ЄС» завітали в МОЗ: що з того вийшло

Медикам Харківщини не виплачують зарплати. Депутати від «ЄС» завітали в МОЗ: що з того вийшло

Упродовж тижня медикам Валківської лікарні, що на Харківщині, виплатять заборгованість. Посприяти цьому пообіцяли у Мінохорони здоров’я. Три місяці персонал районної лікарні не отримував ані зарплат, ані надбавок за лікування хворих на коронавірус...

1 21

Звільнення Хомчака пов'язане з тим, що Тарана призначав Єрмак, – Бутусов.

Звільнення Хомчака пов'язане з тим, що Тарана призначав Єрмак, – Бутусов.

Володимир Зеленський ухвалив рішення звільнити головнокомандувача Збройних сил України Руслана Хомчака. На такі дії президента міг вплинути керівник Офісу Президента Андрій Єрмак. Читати на сайті:

1 157

Колечко

Колечко

Казаський сценарій: Лукашенко змінює конституцію Білорусі та послаблює роль президента.

Казаський сценарій: Лукашенко змінює конституцію Білорусі та послаблює роль президента.

Соратники самопроголошеного президента Олександра Лукашенка оприлюднили проєкт змін до конституції Білорусі. Нововведення дивують послабленням ролі президента і передачею частини його повноважень іншим гілкам влади. Читати на сайті:

1

Прокляття прапороносців подолано, допінг, перемога Ганни Лисенко.

Прокляття прапороносців подолано, допінг, перемога Ганни Лисенко.

Маємо ще одну бронзову медаль у скарбничці України. А також Олімпійського рекордсмена. Розлогіше про здобутки української збірної на Олімпійських іграх - у розповіді Леоніда Веселкова. Підпишіться і натисніть , щоб отримувати сповіщення про трансл...

1 1

Вибух на хімічному заводі в Німеччині: одна людина загинула.

Вибух на хімічному заводі в Німеччині: одна людина загинула.

Вибух на хімічному заводі в Німеччині. Щонайменше одна людина загинула та 16 постраждали. Четверо - зникли безвісти. Трагедія сталася в німецькому місті Леверкузен. Про імовірні причини вибуху та їх наслідки розповість Мирослава Танська. Підпишіть...

1 50