Ляшко: Люди не можуть доїхати на "гробки", на ремонт витратили мільярди, а доріг - немає

АСН 5
Ляшко: Люди не можуть доїхати на

Ляшко: Люди не можуть доїхати на гробки, на ремонт витратили мільярди, а доріг - немає

На ремонт доріг уряд виділяє мільярди гривень, однак У результаті навіть по відремонтованих дорогах неможливо проїхати через ями. Про це заявив лідер Радикальної партії Олег Ляшко на засіданні парламенту, передав кореспондент АСН.

"Скільки можна мільярди закопувати в ямковий ремонт, а потім люди на "гробки" доїхати не можуть, і коли їдуть, проклинають усе на світі", - зазначив парламентарій. За його словами, минулого року на ремонт доріг у Полтавській області було виділено 300 млн грн, однак на сьогоднішній день на одній з них утворилася яма, глибиною в метр.

У Харківській області на ремонт витратили 1,5 млрд грн, однак там у деяких місцях замість асфальту - каміння. На ремонт доріг у Миколаївській  і Сумській областях виділяли по 800 млрд грн, однак і там - суцільні ями.

Лідером же, за оцінкою політика, стала Львівська область, де дороги "відремонтували" за майже 4 млрд грн, однак і там - суцільні вибоїни. При цьому Ляшко додав, що аналогічна ситуація склалася практично у всіх областях країни - зокрема, на дорогах стратегічного значення.

Нагадаємо, прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що дороги в Україні розвалила попередня влада. На його думку, їх відремонтують не раніше ніж через 4 роки, а то й через п'ять.