Як зрозуміти, що ви одужали від коронавірусу: опублікована інструкція.

Чи видужав хворий від коронавірусу залежить від декількох факторів: кількості днів, пройдених від появи перших симптомів, перебігу захворювання та наявності симптомів.

Інструкцію для тих, хто переніс COVID-19, опублікували на сторінці Академії сімейної медицини України в Facebook. Медики відповіли на найпопулярніші питання пацієнтів.

Так, людина вже не хвора, якщо після останнього підвищення температури пройшло мінімум три дні і 10 днів від появи перших симптомів коронавірусу. При цьому підвищена втома, втрата смаку та нюху можуть зберігатися у пацієнта протягом одного-двох місяців.

Ще одним способом перевірити, чи здорова людина, є проведення повторного ПЛР-тесту через 10 днів від початку хвороби. Однак проходити його перед виходом із самоізоляції не є обов'язковим.

Медики нагадали, що існує ймовірність повторного зараження, тому слід дотримуватися всіх правил безпеки навіть після перенесеного коронавірусу.

Як зрозуміти, що ви одужали від коронавірусу.
Академія сімейної медицини України в Facebook

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше лікар-педіатр з Харкова Андрій Пеньков назвав найнебезпечніший день під час хвороби COVID-19. Тоді виникає цитокіновий шторм, який представляє загрозу життю пацієнта через ускладнення.

Обозреватель

«Обозреватель» - найсвіжіші новини України та світу онлайн. Оперативно та цікаво про події в Україні та світі

https://www.obozrevatel.com/ukr/

Новини по темі
Повернення адаптивного карантину, Pro новини, 22 січня 2021.

Повернення адаптивного карантину, Pro новини, 22 січня 2021.

У випуску програми "Pro новини" за 25 січня – в Україні 25 січня закінчився жорсткий карантин, натомість знову почав діяти адаптивний. Головна різниця – тепер обмеження зможуть запроваджувати для кожного регіону та області окремо. Читати на сайті:

2

«Готель у Ростові» : як Зеленського вітали з днем народження і чого бажали.

«Готель у Ростові» : як Зеленського вітали з днем народження і чого бажали.

Відновлення парламентського сезону, завершення суворого локдауну, і День народження Володимира Зеленського. Президенту України виповнилося 43. Його вітали і його найближчі соратники, і опоненти. Активісти принесли на Банкову рояль, а в Офісі прези...

1 5

Крим змінив Росію, або Як Кремль перетворюється в Мордор, Грани правды.

Крим змінив Росію, або Як Кремль перетворюється в Мордор, Грани правды.

Уже почти семь лет Москва живет в посткримський реальности. Ее стадии могут называться по-разному, но точка отсчета одна и та же – февраль 2014-го и триколоры над зданиями крымских органов власти Читати на сайті:

1

Россия после Путина: какой путь выберет Навальный, Грани правды.

Россия после Путина: какой путь выберет Навальный, Грани правды.

Последние 10 лет Алексей Навальный боролся за то, чтобы возглавить российскую оппозицию. В 2021 году ему это удалось. Читати на сайті:

1 10

Дружить з окупантами, обурена мовним законом: як  «прославилася»  викладачка університету Драгоманова.

Дружить з окупантами, обурена мовним законом: як «прославилася» викладачка університету Драгоманова.

Викладач філософії, культурології столичного ВИШу переконана, що Україна - в полоні неонацизму, є американською колонією, в якій триває громадянська війна. Навколо одного з головних педагогічних університетів країни новий скандал. Професорка Євген...

1 2

Омолоджена Тимошенко: у мережі обговорюють новий стиль політикині.

Омолоджена Тимошенко: у мережі обговорюють новий стиль політикині.

24 Канал онлайн – 24 Канал у Facebook – 24 Канал у Instagram – 24 Канал у Twitter – 24 Канал у Telegram –

4 5